תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

זה הזמן לקורסים מקצועיים

גם היום שמחירי מכשירי החשמל נמוכים משמעותית מבעבר יש צורך בטכנאים לתיקון.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

בעקבות הקריסה הכלכלית הגדולה של 2008 פקעו מספר בועות והתפוגגו תפיסות אשר הובילו את מגמת הצרכנות החזקה בעולם המערבי. אם עד 2008 הצרכן העדיף לשלם יותר אך לקנות מוצר חדש (מכונית, מכשיר חשמלי וכו´) או שירות אזי מאז הצרכן החל לחסוך ולקנות יד שניה או לחילופין להשקיע בתיקון מכשיר שהתקלקל.

לא לחינם יצרני המכוניות בעולם וכן יצרני מכשירי החשמל מדווחים מאז על ירידה דרסטית בייצור וחלקם אף סגרו מחלקות, פסי ייצור שלמים, מפעלים או פשטו רגל. ברור היום כי המגמה היא לשמור על מה שיש ולא לזרוק אותו ו"לרוץ" לקנות חדש.
כתוצאה מכך חלה פריחה בתחום נותני השירות והטכנאים ואפילו המוסכים מדווחים על פעילות גבוהה מבשנים קודמות. מספר הנרשמים לקורסים מקצועיים עולה וכמובן שכמות נותני השירות בשוק עולה אף היא.

הכשרת טכנאי ואנשי מקצוע כפתרון לבעיה גלובלית
זהו זמן מצויין להצטרף לקורסי הכשרה מקצועית וללימודים המכשירים למקצוע מבוקש בשוק העבודה. לימודי טכנאי מהווים את אית האופציות הטובות ביותר עבור מי שרוצה להשתלב מהר בשוק העבודה ללא צורך ללמוד לאורך מספר שנים.
מספר מכללות בשוק מציעות קורסים מקצועיים בתחומי הטכנאות אך לא ספק מלט"ש – המכללה ללימודי טכנמלוגיות שימושיות היא המובילה. זו המכללה הותיקה והמנוסה ביותר אשר כבר הוציאה מקרבה אלפי טכנאים לשוק לאורך עשרות שנים.
ניתן לבחור בין מגוון גדול של לימודי טכנאי: טכנאי שירות לקירור ומיזוג אוויר, טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים, טכנאי מחשבים, טכנאי טלפוניה וסלולר, טכנאי שירות למערכות התראה, אזעקה ומערכות אודיו לרכב ועוד.

עם עליית הביקוש בשוק העבודה לטכנאים מוכשרים גם עלתה רמת ההכנסה במקצועות אלו, בנוסף נפתחו קורסים במקצועות טכנאות אשר בעבר היו נחלת מחלקות השירות בחברות הייצור הגדולות. כיום מעדיפות אותן חברות לשלב כוחות עם מלט"ש, להכשיר את הטכנאים מחוץ לחברה ואח"כ להעסיק אותם כעובדי פרילנס או שכירים. לכן, מי שמגיע ללמוד במכללה ללימודי טכנולוגיות שימושיות יודע שהידע והנסין שירכוש במהלך לימודיו תואמים את הדרישות המתקדמות ביותר בשוק וכן תואמים את הצרכים של החברות המובילות בתחום.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X