תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

אודות המכללה לטכנולוגיה שימושית

למה דווקא אצלנו? כי אצלנו מקבלים הרבה יותר...

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
ובמכללות בכל רחבי הארץ

  • לימודים בינלאומיים – מלט"ש הינה המכללה היחידה בתחומה בישראל שזכתה להכרה על ידי המועצה הבינלאומית להכרה במוסדות חינוך ע"י  IARC. האישור הייחודי מאפשר לסטודנטים של מלט"ש ליהנות מתעודות המוכרות בחו"ל, ופותח בפניהם צוהר לשוק העבודה הבינלאומי.

  • לצאת לשוק העבודה עם ניסיון – יש לך ניסיון? זוהי שאלה שחוזרת על עצמה בכל ראיון עבודה. במלט"ש התרגול המעשי מהווה חלק משמעותי מהקורסים. כך אנו מבטיחים שאתם, הבוגרים שלנו, תצאו לעולם העבודה עם ניסיון מעשי מוכח שיאפשר לכם להתקבל למקומות עבודה מובילים ומבוקשים.

  • לימודים מתקדמים עם מרצים מומחים – אנחנו לא מתפשרים על איכות הלימודים. המרצים והמורים של מלט"ש הינם אנשי מקצוע ותיקים ומומחים. בנוסף, אנו מעדכנים את הקורסים באופן שוטף בחידושים ובשינויים בתחום המקצועי, כך שבוגרי מלט"ש יוצאים לשוק העבודה עם הידע המתקדם והעדכני ביותר. בשנה הראשונה לעבודתכם במקצוע שרכשתם המרצים שלנו ילוו אתכם .

  • שיתוף פעולה עם הגופים המובילים במשק – הקריירה שלכם היא המטרה שלנו.. זאת הסיבה שאנו משתפים פעולה עם הגופים המובילים במשק התורמים לאיכות הלימודים וקלטו עד היום אלפי סטודנטים של מלט"ש בסיום לימודיהם, בינהם: חברת ´טמבור´ המעבירה הרצאות אורח במקצועות הבניה וחברת ´ריסקו´ שבונה יחד עם המומחים של מלט"ש את קורס מיגון ואבטחה. 

  • מוצאים עבודה בסיום הלימודים - יחד עם חברת ORS, חברת השמה מובילה, וקבוצת שחר המעניקה קשת רחבה של פתרונות ושירותים, אנו מספקים לסטודנטים ולבוגרים שלנו שירותי הכוונה מקצועית והשמה בסיום הלימודים,  ודואגים להשתלבותם בשוק העבודה.

איפה אנחנו?  איפה שאתם נמצאים!

למכללה ארבעה סניפים ב: ת"א, ירושלים, באר שבע, וחיפה.

יצירת קשר
מלאו פרטים ויועצי לימודים יחזרו אליך בהקדם - חינם וללא התחייבות!
אישור יצירת קשר טלפוני
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X