תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי מקצועות הרכב

כאן תמצאו מגוון קורס בתחום הרכב שיכשירו אתכם לעסוק בתפקידים מאתגרים, מעניינים ומספקים בתחום הרכב והתחבורה

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
ובמכללות בכל רחבי הארץ

גם אתם מרגישים שבזמן האחרון הפקקים הם בלתי נסבלים? אפילו בערי הפריפריה אנחנו עדים לעומס בכבישים ולפקקים בלתי נגמרים כמעט בכל שעות היום. הסיבה לכך היא שבשנים האחרונות יש יותר ויותר בעלי רכב בישראל. מעבר לזה שאנחנו מרגישים את בפקקים בלתי נגמרים, אנחנו גם מרגישים את זה ביותר תקלות וצורך שעולה וגובר במכונאי רכב מוסמכים. אם אתם מחפשים מקצוע מבוקש וגם מתגמל, בואו ללמוד מקצוע בתחום הרכב. הביקוש גדול, העבודה מעניינת ומאתגרת, והמשכורות מתגמלות במיוחד. אם רכבים "עושים לכם את זה", אם אתם אוהבים לפרק ולהרכיב, לאתר תקלות ולפתור אותן, ומחפשים מקצוע מבוקש ורווחי - אתם לגמרי במקום הנכון!
לימודי תעודה בענף הרכב
כדי לעסוק במקצועות הרכב צריך ללמוד את התחום באופן מקצועי ולקבל את ההסמכה הנדרשת. מכונאי רכב הוא תפקיד בעל אחריות גדולה ולא כל אחד יכול לעסוק בו, בטח שבלי ההכשרה הנדרשת לכך. מלט"ש הוא המקום הטוב ביותר ללימודי תעודה בתחום. מדובר במכללה טכנולוגית עם שנים רבות של ניסיון בהכשרת טכנאים ומכונאים בתחומים שונים. כאן תוכלו להתמקצע, להעשיר את הידע שלכם (גם אם אתם כבר עוסקים בתחום הרכב), לעבור בהצלחה את בחינות ההסמכה ולקבל את התעודה המיוחלת.

קורסים מגוונים שמעודכנים לפי השוק
אנחנו במלט"ש מתאימים את תכני הלימוד בקורס לכל מה שקורה בשוק. אנחנו מקפידים להתעדכן בחידושים ובשינויים ודואגים שהסטודנטים שלנו יקבלו הכשרה שמותאמת למה שקורה בתחום הרכב בחוץ. אצלנו תמצאו קורסים מגוונים בתחום הרכב: הכל ממכונאי רכב, דרך בוחני רכב, שמאי רכב, מנהלי מוסכים, ועד קורס למשא כבד.

מרצים בכירים ובעלי ניסיון, תרגולים מעשיים בכיתות לימוד מאובזרות!
היתרון הגדול של לימודים במלט"ש הוא המרצים שמעבירים את הלימודים. מדובר באנשי מקצוע שבאים מהשטח ומכירים את התחומים שהם מלמדים על בוריים. זה אומר שהם יחלקו איתכם את כל סודות המקצוע שהופכים אנשי מקצוע לטובים כל-כך. בנוסף לכך , אנחנו מאמינים שתרגול מעשי הוא הכרחי כדי ללמוד מקצוע מסוים ובלעדיו לא ניתן לעסוק בתחום לאחר הלימודים. במלט"ש מחכות לכם כיתות לתרגול מעשי שמצוידות בכל מה שדרוש כדי לעבור הכשרה מעשית וללמוד את המקצוע באמת. חומרים עיוניים הם חשובים אבל הם ממש לא הכל!
יצירת קשר
מלאו פרטים ויועצי לימודים יחזרו אליך בהקדם - חינם וללא התחייבות!
אישור יצירת קשר טלפוני
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X