תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים לטכנאי שרות

אלפי בוגרים מרוצים כבר עובדים ומנהלים עסקים עצמאיים

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
ובמכללות בכל רחבי הארץ

טכנאי שירות גז טכנאי שירות גז הקורס שלנו מכין אותך בצורה מקצועית ואיכותית למבחני משרד התמ"ת לרמה 1
קורס טכנאי ציוד רפואיקורס טכנאי ציוד רפואיהכשרת טכנאי שירות לציוד רפואי - חלק מהלימודים מתקיימים במרכז הרפואי וולפסון
קורס טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתייםקורס טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתייםרק במלט"ש: קורס טכנאי עם השתלמות בתיקון מקררים!
קורס טכנאי מערכות מיגון והתראהקורס טכנאי מערכות מיגון והתראהלימודי מיגון והתראה בליווי החברות ריסקו ופימא
טכנאי קירור ומיזוג אווירטכנאי קירור ומיזוג אווירהכשרה מקצועית הכוללת למיזוג הכוללת גם מזגני אינוורטר
חוש טכני ו "ידיים טובות" הם מתנה משמיים לה לא כל אחד זוכה! אם אתם מאלה שיש להם את הרגישות הנכונה ביד ואת היכולת להבין, או לפחות את הסקרנות, לגבי דברים "איך זה עובד?"  ייתכן ומגמת הטכנאים שלנו היא המקום המושלם בשבילכם כדי להפוך את החושים הללו למקצוע של ממש. קורסי טכנאים תמיד היו מבוקשים ובעידן האלקטרוני בו אנו חיים יש לא מעט מקצועות חדשים אשר צצים ומתפתחים - מכללת מלט"ש עומדת בחזית עולם ההכשרה המקצועית ומלמדת את הקורסים המתקדמים ביותר לטכנאים
אתם רוצים להרוויח הרבה כסף אבל לא רוצים ללמוד לתואר ראשון באוניברסיטה. אתם רוצים ליהנות מקריירה מגוונת ומעניינת אבל לא רוצים לחכות 4 שנים ויותר עד שזה יקרה. תמיד אמרו לכם שהחלומות האלו הם בלתי אפשריים ושבשביל לעבוד ולהרוויח צריך לעבו דרך ארוכה של לימודים והכשרה. אז אמרו. לנו יש חדשות אחרות בשבילכם: אפשר לפתח קריירה רווחית ומצליחה גם בלי ללמוד 3 שנים באוניברסיטה! מעניין אתכם? בואו להכיר מקרוב את קורסי הטכנאים שיאפשרו לכם ללמוד מקצוע רווחי בקלות ובמהירות.

חצי שנה מהיום ויש לכם מקצוע רווחי ומתגמל!
היתרון הגדול של לימודי קורס טכנאים הוא משך הלימודים הקצר יחסית. אם משווים את זה ללימודי תואר ראשון באוניברסיטאות או במכללות, רואים שהזמן הוא קצר באופן משמעותי. ולמרות זאת, אפשרויות הרווח של טכנאים מורשים לא נופלות מאלו של בעלי התואר הראשון! הביקוש לטכנאים מכל התחומים הוא גדול ולכם יש הזדמנות להתחיל לעבוד ולהרוויח בתוך חודשים ספורים מהיום. רוב לימודי התעודה למקצועות הטכניים נמשכים בממוצע חצי שנה, מה שאומר שתוך זמן קצר ביותר תוכלו לצאת לשוק העבודה ולהתחיל לבנות את הקריירה שלכם.

מהם המקצועות הטכנים הכי מבוקשים?
יש קורס טכנאי סלולר, קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים, קורס טכנאי מצלמות אבטחה, קורס טכנאי מיזוג אוויר וקירור, טכנאי גז ועוד המון אפשרויות אחרות. כל אחד מהקורסים שציינו נחשבים לקורסים מבוקשים, כלומר לכאלה שיש להם דרישה וביקוש בשוק העבודה. אז איך בוחרים? ההמלצה שלנו היא ללמוד מקצוע שמעניין אתכם כי כשיש עניין יש סיכויים גדולים בהרבה להצליח.

מלט"ש * המכללה המקצועית המשתלמת ביותר עבורך
מכללות רבות יציעו לכם ללמוד דווקא אצלן לימודי מקצוע טכני, ואתם עשויים למצוא את עצמכם מבולבלים מכל ההיצע הרחב. אז איך בוחרים מכללה טכנית ללימודי תעודה? קודם כל מחפשים המלצות של בוגרים שלמדו שם ומבקשים חוות דעת אותנטית. דבר נוסף שיכול לעזור לכם הוא לבחון את תכנית הלימודים שלכם. כשמדובר על לימודי מקצוע טכני, ישנה חשיבות מכרעת ללימודים מעשיים לצד הלימודים העיוניים. רק כך תוכלו לצאת לשוק העבודה לאחר שהתנסיתם בעבודה ואתם מוכנים לעסוק בה באופן שוטף. במכללת מלט"ש שמים דגש נרחב על התנסות מעשית ובכל הקורסים הטכניים שלנו תמצאו תכנית לימודים מעשיית רחבה. המכללה מצוידת במעבדות לימוד חדישות שמאפשרות לסטודנטים להתנסות בעבודה לאורך כל הקורס.
יצירת קשר
מלאו פרטים ויועצי לימודים יחזרו אליך בהקדם - חינם וללא התחייבות!
אישור יצירת קשר טלפוני
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X