תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי מיזוג אויר

טכנאי מיזוג אויר - ללמוד מקצוע חם!!!

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

בכל מקום בו אנחנו נמצאים יש מיזוג אוויר, בין אם מדובר בבית, בעבודה, בבית הספר או למעשה בכל מקום אליו נלך. מרוב שהתרגלנו לעובדה זו, במידה ונלך למקום כלשהו ללא מיזוג אוויר או שהמזגן יתקלקל אנו נרגיש חוסר נוחות ונקרא לטכנאי שיבוא לתקן במהירות האפשרית. כיום, הצורך בטכנאי מיזוג וקירור הינו עצום בין אם מדובר בתיקון המזגנים ובין אם מדובר בתחזוק שוטף שלהם. במלט"ש תוכל ללמוד את אחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק ולעבוד ללא הפסקה.

מה עושה טכנאי מזגנים?
מקצוע טכנאי מזגנים וקירור טומן בחובו תפקידים שונים ומגוונים כמו תיקון ותחזוק מזגנים מסוגים שונים וכן בדיקות שוטפות של פעילות מערכות הקירור השונות, התקנה של מזגנים מסוגים שונים (מזגן חלון, מיני מרכזי, מפוצל) ועוד תפקידים שונים ומגוונים. כיוון שזהו מקצוע מאוד מורכב – על איש המקצוע להיות בקיא בנושאיו ועליו ללמוד מקצוע זה במקום איכותי אשר ייתן לו את כל הכלים להתמודד עם קשיי המקצוע. במלט"ש תוכלו ללמוד בקורס מיזוג אויר ולקבל הכשרה מקצועית בתחום.

הכשרה בתחום מיזוג אוויר
במלט"ש תקבלו את ההכשרה הגבוהה והאיכותית ביותר בתחום טכנאי המיזוג והקירור הן מבחינה תיאורטית והן מבחינה מעשית שכן במהלך הורס יבוצעו תרגולים במעבדה משוכללת המתמחה בקירור תעשייתי. לימודי מיזוג אויר אורכם  בין 5-8 חודשים כך שבתוך פחות משנה יכול אתה להיות טכנאי מוסמך ולהתחיל לעבוד! המכללה הינה בעלת הכרה בינלאומית המקנה לבוגריה תעודה בינלאומית מוכרת. אז אם תחום מיזוג האוויר מעניין אותך – גם למכללה ותהפוך לאיש מקצוע! 
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X