תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים מקצועיים במכללה לטכנולוגיה שימושית

מכללת מלט"ש מובילה מהכשרה מקצועית והכשירה עשרות אלפי בוגרים

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

בעבר היינו אנשי עבודה – עובדים את האדמות, קוצרים את השדות ושמחים בחלקנו. עם השנים מקצועות הרוח והעסקים נהפכו לאהודים יותר ואנשים רבים החליטו לשים פעמיהם לכיוון האוניברסיטאות וללמוד מקצועות אלו. כיום, כולם הולכים ללמוד לתואר ראשון. מקצועות התואר הראשון מלאים מכל כיוון ורוויים כך שהקבלה למקומות עבודה בתחומים אלה הולכת ונעשית קשה יותר ויותר. כתוצאה מההיצע הגבוה, המקצועות המבוקשים התהפכו – דווקא עבודות הידיים הטכניות הן המבוקשות ביותר ולעיתים גם הרווחיות ביותר

ב-מכללת מלט"ש תוכלו ללמוד בזמנכם מקצועות מגוונים שיהפכו אתכם לטובים ביותר באותו המקצוע. כך לדוגמא, תוכלו ללמוד את מקצוע החשמלאי המבוקש ואף שרברבות – במקצועות אלו תוכלו לעבוד בעצמאות ולא להיות שכירים עוד. כמו כן, מוצעים לכם לימודי טכנאי שונים כמו טכנאי שירות טלוויזיה או טכנאי לקירור ומיזוג – מקצועות אשר תמיד מבוקשים במשק ובעזרתנו, תוכל למצוא עבודה בקלות ובמהירות. אם אתה מעוניין בעבודה מול מחשבים – תוכל להנות מקורס הכשרה מקצועית לטכנאי מחשבים ובסופו אף לקבל תעודה של Microsoft.

אצלנו, ב-מכללת מלט"ש, תמצא את המקצוע המתאים עבורך. מגוון ה-קורסים וההכשרות הינו כל כך רחב כך שכל אחד המעוניין למצוא לעצמו מקצוע מוכח יוכל לבוא ולקבל הכוונה. אחד היתרונות הגלומים בלימודים הוא שאפילו אם את/ה מתקשה בלימודים וזהו לא הצד החזק שלך – אל תדאג/י! הלימודים מתפרסים על זמנים נוחים ומתמקדים בעיקר על עבודה מעשית. אז אל תהססו! בואו לבחון את המקצוע המתאים לכם ושיעזור לכם להבטיח הכנסה סדירה לטווח ארוך.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X