תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

הסבה מקצועית

הסבה מקצועית - כדי שתראו שאפשר לעשות עוד דברים וללמוד עוד מקצועות...

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
ובמכללות בכל רחבי הארץ

בגיל 21 לאחר סיום הצבא התחלת לעבוד. עברת הכשרה קצרה במקצוע כלשהו ויאללה – לעבודה. עם השנים הבנת שאתה טוב בעבודה הזאת והחלטת שאתה נשאר בה – זה כסף טוב ויש עבודה. התמקצעת, והשקעת את מיטב שנותיך על מנת להיות הטוב ביותר ולהתקדם בתפקיד. לכבוש פסגות חדשות. אך במשך השנים, על אף שהרווחת את לחמך בכבוד כבר לא נהנית מהעבודה הזאת שכל כך נלחמת עבורה.. זה כבר לא מרגיש נכון.

פתאום אתה מבין שכל חייך אתה עושה את אותה העבודה, שהיא משעממת אותך, אתה מרגיש שחוק. במשך השנים אתה השתנית – הקמת משפחה, הבאת ילדים לעולם, התבגרת. אולי העולם הזה הוא כבר לא בשבילך? חשוב שתדע שאתה לא היחיד! יש עוד המון כמוך – עובדים נהדרים שמבינים שהם צריכים שינוי בחיים ורוצים לעשות הסבה מקצועית ולעסוק במשהו אחר לגמרי.

במלט"ש - במכללה ללימודי טכנולוגיה, בעלת הכרה בין לאומית, תוכל ללמוד בכל גיל מקצוע מעשי באמצעותו תקבל הכשרה למקצוע שאתה רוצה ואוהב ולתבל קצת את העבודה והחיים הסובבים אותה. במכללה הוותיקה תקבל הכשרה מקצועית ומעמיקה במקצועות הטכנאות השונים, החשמלאות והשרברבות. כך שאם אתה רוצה להתעדכן, להשתפר ולשנות מקצוע גם בגיל 40 – זה אפשרי! והכול בקלות ובאווירה מצוינת

הסבה מקצועית בגיל 40 או בכל גיל אחר עושים במלט"ש. ברשותנו נסיון עתיר השנים בהענקת מקצוע טכנאי לאנשים בעלי רקע שונה ובעלי עבר מקצועי שונה. אנו מודעים לקשיים ולבעיתיות הטמונה לעיתים בביצוע המעבר ובייחוד לאחר שאדם השקיע שנים רבות בתחום אחר, אולם אנו מבטיחים להוציא אתכם לאחר הקורס שמחים ומוכנים להשתלב בחזרה בשוק העבודה ולהרוויח מחדש.

לפרטים נוספים התקשרו לטלפון המופיע בראש בעמוד או השאירו את פרטיכם בטופס המקוון שבצד שמאל.


יצירת קשר
מלאו פרטים ויועצי לימודים יחזרו אליך בהקדם - חינם וללא התחייבות!
אישור יצירת קשר טלפוני
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X