תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

יתרונות לימודי תעודה

משך זמן ההכשרה והאפשרויות שנפתחות עקב לימודי מקצוע עם תעודה לא משאירים מקום לספקות

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

עם סיום לימודי התואר מוצאים עצמם סטודנטים רבים בצומת דרכים כאשר הם אינם יודעים כיצד למנף את עצמם לתוך שוק העבודה. עובדה זו כבר קיימת שנים מאחר והסגל הבכיר לרוב יוצר אצל הסטודנט מכאניזם של למידה ושקידה ולאו דווקא מכין אותו לקראת הצעד הבא בחייו והוא כיצד להיכנס לשוק העבודה ולהתברג במשרה מבוקשת. הכלים שאיתם יוצאים סטודנטים רבים לשוק העבודה לאחר לימודי התואר הינם תיאורטיים בלבד ולא מקצועיים ופרקטיים כמו שמצופה שיירכשו מלימודי תואר.

לימודי תעודה מקצועיים מקנים יתרונות רבים אשר לא נמצאים בלימודי תואר. אחת היתרונות הוא כמובן פרקטיקה מיידית כאשר הלימודים הינם מעשיים ובמהלכם נדרש הסטודנט לבצע מספר פרויקטים וליישם את הנלמד על מנת להגיע לסיום הקורס עם ידע תכליתי שיישרת אותו גם בסיום לימודי התעודה, בעוד בלימודי תואר הסטודנט נדרש רבות לשנן ולזכור בעל פה חומר שבסיום הקורס הוא כבר שוכח ולא מיישם אותו בשום אספקט אחר בעתיד. יתרון נוסף הוא הדגש בהשתלבות מהירה בשוק העבודה מאחר ולא נדרש מהסטודנט להשקיע שעות התלמדות או סטאז´ במשרדים רבים, ההשתלבות בלימודי מקצוע הינה מיידית וכבר מן היום הראשון אתה הופך לעובד מן המניין עם ידע שווה לוותיקים במקצוע.

העלות הכספית הינה נמוכה בהרבה מלימודי תואר מאחר וההכשרה היא קצרה הרבה יותר ונפרשת על פני שנה או שנתיים לרוב, בעוד לימודי תואר נפרשים ל3 ו-4 שנים ויכולים להגיע לעלויות גבוהות אם מדובר בלימודים פרטיים במכללות וכיו"ב.
מלט"ש חופנת בתוכה את כל היתרונות שמנינו עד כה ויותר, עם ידע עשיר בכל מקצועות התעשייה הקיימים כיום בשוק ועם צוות של מורים מנוסה ומשופשף הדרך להצלחה בקריירה הרבה יותר מהירה ובטוחה עבור כל תלמיד הנרשם במלט"ש.

להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X