תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

בחירת המקצוע לעתיד

אצלנו תקבלו ייעוץ לימודים חינם לבחירת המקצוע המתאים לכם ביותר!!!

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

כאשר החברה שועטת קדימה עם חידושים טכנולוגיים ענפים, כך גם גדלה הדרישה למוחות צעירים ודינאמיים שנמצאים תמיד עם היד על הדופק על כל שינוי אמורפי בתחום הטכנולוגיה שדוהרת בקצב חסר תקדים. ועם אותם שינויים מהירים נפתחה מכללת מלטש שהבינה לאן פונה השוק והתכוננה בהתאם.

לימודי מקצוע אחרי הצבא
הנה סיימת את הצבא ואתה ניצב בצומת דרכים בה ההתלבטות קשה. האם עלייך להתחיל ללמוד? או אולי כדאי לעבוד קצת ולצאת לחו"ל? אבל מה הייתה אומר אם הייתה לך האפשרות לשלב בין השנים וליהנות משתי העולמות? מה היית אומר אילולא יכולת ללמוד מקצוע פרקטי שיקנה לך יתרון על שאר חברייך המשוחררים ועדיין להספיק לעבוד ולצאת לטיול בחו"ל?

איך בוחרים מקצוע?
התשובה לכך נמצאת במלט"ש (המכללה ללימודי טכנולוגיה שימושית). במלט"ש לא תצטרך לבחור כל מיני קורסים למיניהם שיכסו לך מכסת נקודות ובסוף עדיין לחפש מה אתה רוצה לעשות בחייך, במלט"ש תוכל לבחור את המקצועות שהכי מעניינים אותך ובהם היית רוצה לעסוק כמקצוע לעתיד ותוך שנה מיום הרשמתך כבר תוכל להתחיל לעבוד בתחום ולהתקדם בסולם ההכשרה שלך, כאשר אתה תמיד יכול לחזור ולהתמקצע בקורסים שרק יעשירו את הידע המקצועי שלך ולהגדיל את ההזדמנויות העסקיות שיצטברו לך עם השנים.

לסיכום
במלט"ש תזכה ליחס אדיב ומקצועי מצוות של מומחים אשר כבר בשנה הראשונה ללימודייך יעזרו לך להתברג ולהתמקצע במקצוע שבחרתם תוך השמת דגשים וכיוון נכון לקריירה עשירה בתחום.

להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X