תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים מקצועיים ככלי להצלחה בקריירה

בין הסטודנטים שלנו ניתן למצוא חיילים משוחררים לצד אקדמאים לצד גמלאים פורשי צבא

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אין ספק שבעידן של מיתון ומחסור בעבודה ניצלים אותם עובדים במשק אשר להם יכולת מקצועית ייחודית שאין לה מחליפים רבים במשק, כלומר אותם "שורדים" בשוק העבודה הם אותם אנשים אשר עשו קורס מקצועי בתחום מסוים והפכו למומחים בתחום זה וכתוצאה מכך הפכו לנכס מאוד יקר עבור כל פירמה שהשכילה לשכור את שירותיהם. כמו כן עצם העובדה שאדם שעשה לימוד מקצוע יכול לעבוד כעצמאי ולפתוח עסק פרטי רק מוסיפה למדרג הסיבות מדוע יש לקחת קורסים מקצועיים או אפילו לרכוש השכלה מקצועית על מנת למנף את הקריירה האישית של כל אדם ואדם באופן אישי.

מכללה לרכישת מקצוע
מלט"ש מאפשרת לך לרכוש הכשרה מקצועית במגוון רחב של תחומים טכנולוגיים אשר לא דורשים תנאי קדם קשים במיוחד. כאשר אתה מתבקש לשלוח קורות חיים עבור משרה מסוימת אתה מנסה למלא אותו בכל מיני תכונות ותחביבים אשר יעידו על אופי מקצועי יותר בתקווה שזה יעזור לך לקבל את המשרה. כאשר תעבור כמה קורסים מקצועיים במלט"ש קורות חייך ישתפרו פלאים, ותחת מדור ההשכלה תוכל להפגיז בסוגים שונים של כישורים מקצועיים שיזערו לך מאוד בעת חיפוש עבודה וקידום הקריירה האישית שלך.

ללמוד מקצוע עם עתיד
הביטחון הכלכלי שאתה מחפש יוכל להגיע ולתת לך שקט רק לאחר שתחווה כמה קורסים מקצועיים במלט"ש בין אם מדובר בתחום התקשורת ועד טכנאי גז ומנעולים אם זה תחום עניינך. כבר לא תזדקק לחוות את הדאגה בלתי פוסקת האם יפטרו אותי מחר בגלל המיתון? עם סיום לימודייך במלט"ש תזכה לתמיכה הדדית מצד הסגל האקדמי שיוביל אותך להתברג מהר מאוד בשוק העבודה ועם כישורייך המקצועיים תהייה בטוח שאף חברה לא תוותר עלייך כל כך מהר!..

להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X