תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס מקצועי במלט"ש

קורס מקצועי במלט"ש - אלפי בוגרים מרוצים יעידו שזה המקום הטוב ביותר להתחיל...

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אנשים רבים לוקים בחוסר ידע טכנולוגי בסיסי (כיצד להחליף נורה, לתקן את המחשב וכו´) אותם אנשים פונים לאנשים מקצועיים אשר להם הידע הטכנולוגי המתאים ובכך מבזבזים כסף רב על עבודות שיכלו לחסוך את ההוצאה הכלכלית ולעשות אותם בעצמם! כאן בעצם נכנסת החשיבות היתרה בהגדלה והרחבת הידע המקצועי הטכנולוגי של כל אחד ואחד מאיתנו. מלט"ש מאפשרת לכל אותם מאותגרי אינטליגנציה מוטורית ומכשורית לשדרג את הידע המקצועי טכנולוגי שלהם לרמות מעבר לבסיסיות ובכך לחסוך לעצמם את ההסתמכות על אנשי מקצוע שגובים סכומי עתק עבור פעולות טכנולוגיות בסיסיות.


תעודה בינלאומית
מלט"ש הינה המכללה הטכנולוגית היחידה בארץ שיש לה היכר בינלאומי ע"י ה-IARC וכבעלת תעודה מסוג זה מאפשרת לבוגריה תעודה בינלאומית המקנה הזדמנויות עבודה בחו"ל למעוניינים. היצע הקורסים שמציע מלט"ש חולשים על כל תחומי החיים: החל משירותי טכנאות טלוויזיה ותקשורת סלולרית דרך איש שירותי קירור ומיזוג ועד קורסים מקצועיים בתכנות ואבטחת איכות למיניהם. כל זאת רק במעבר של ראיון קצר ותעודת בגרות מלאה (ללא צורך בממוצע ציונים גבוהה או פסיכומטרי מסוים).


תנאי קבלה ללימודים

תנאי הקבלה מאפשרים למגוון רחב של אנשים לנסות לקחת חלק בחוויה מרגשת ומשוכללת המצוידת במעבדות מהדרגה הראשונה ומאפשרת לבוגריה את היכולת להשתלב בעבודה מקצועית כבר במהלך הלימודים ואחריו.

 

לאחר סיום לימודיך במלט"ש הצעות העבודה כבר יזרמו לכיוונך מבלי שתשים לב וכל שיהיה עליך לעשות הוא לבחור בעבודה המשתלמת ביותר עבורך!

להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X