תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

היתרונות בתעודת מקצוע בין לאומית

אם החלום של חיים חו"ל חי ובועט בכם ולרגע לא עוזב אתכם, אנחנו בטח לא צריכים לשכנע אתכם.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

נכון לעכשיו אין לכם שום תכניות לעזוב את הארץ. אתם אוהבים את המדינה וברור לכם שאתם הולכים לחיות כאן עד סוף חייכם. אז למה בכל זאת ללמוד תעודת מקצוע עם הסמכה בינלאומית? בשנים האחרונות יותר ויותר מכללות מקצועיות ומוסדות לימוד מציעות לימודי מקצוע עם תעודה בינלאומית וגם אצלנו במלט"ש יש את האפשרות הזו. הנה כמה יתרונות בולטים למסלול הייחודי הזה כך שגם אם אין לכם שום כוונה לעזוב את הארץ כדאי לכם לשקול את העניין.

החיים מפתיעים! תמיד טוב להתכונן לבלתי צפוי
העניין עם דברים בלתי צפויים הוא שלא ניתן לצפות אותם או להתכונן אליהם. גם אם נדמה לכם שתמיד תישארו בארץ, לעולם לא תוכלו להיות בטוחים שזה מה שיקרה. החיים הם בלת צפויים! אולי ירצו לשלוח אתכם ממקום העבודה שלכם לתקופה של רילוקיישן? אולי תתאהבו בבן/בת זוג מחו"ל ותרצו לחיות תקופה במדינה שלו? למקרה שתרחיש מסוג זה יקרה כדאי שתלמדו תעודת מקצוע עם הסמכה בין לאומית. במכללת מלט"ש ישנם קורסים מקצועיים עם תעודה בינלאומית שיאפשרו לכם לעסוק במקצוע במדינות רבות ברחבי העולם.

עבודה בחו"ל במקצוע שלכם ובלי לבזבז זמן על הכשרה או לימודים
היתרון הגדול של תעודת מקצוע בינלאומית הוא שתוכלו לעבוד במקצוע שלכם בחו"ל מיד כשתגיעו. לא תצטרכו לעבור הכשרה או הסמכה נוספות שכן התעודה מוכרת. זה חוסך המון זמן וכסף והופך את הנחיתה בחו"ל לרכה הרבה יותר. בעלי מקצוע עם תעודה בין לאומית ממשיכים באופן ישיר את הקריירה שלהם גם בחו"ל.

תעודת מקצוע בין לאומית נחשבת יותר גם בארץ!
גם אם בסופו של דבר לא תטוסו לחו"ל ותישארו בארץ עד סוף חייכם, כדאי לכם ללמוד ללמוד מקצוע עם תעודה בין לאומית. הסמכה בינלאומית נחשבת ליוקרתית יותר גם בארץ וגם בחו"ל ובפני הבוגרים עומדות שלל הזדמנויות תעסוקתיות. אצלנו במלט"ש מחכים לכם מגוון רחב של קורסים מקצועיים לטכנאים, אינסטלציה, חשמל, בניין, טכנאים מסוגים שונים עם תעודות מקצוע שמוכרות ברחבי העולם. בואו ללמוד ותתחילו לעבוד! (בארץ או בעולם)
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X