תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

היתרונות בקורס מנעולנות פרונטלי

בשנים האחרונות נהיה מאוד משתלם להיות מנעולן בארץ. אולי זה ריבוי המכוניות והדירות החדשות ואולי זה "סתם" בגלל שאנשים נהיו מפוזרים ושכחנים יותר.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

מנעולנים נהנים מפרנסה טובה ומשכר מתגמל במיוחד. כדי לעסוק במקצוע תצטרכו לעבור הכשרה מקצועית וללמוד קורס מנעולנים. לאחרונה צצו אפשרויות רבות של לימודי מנעולנות און ליין, אך אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות קורס פרונטלי במכללה מסודרת. הנה כמה סיבות שיעזרו לכם לבחור חכם

קורס מנעולנים פרונטלי מאפשר לנהל דיונים ולהרחיב את הידע עוד יותר
קורס מנעולנות מקוון אמנם יאפשר לכם ללמוד בזמן שנוח לכם מבלי להגיע לשיעורים, אבל אנחנו מאמינים שלשיעורים יש חשיבות מכרעת. במהלך השיעורים אפשר לנהל דיונים (מה שאי אפשר לעשות בקורס און ליין), וכך להרחיב את הידע ואת אפשרויות הפעולה שלכם. קורס פרונטלי מאפשר לשאול שאלות ספציפיות ולקבל עליהן תשובות. רק כך אפשר ללמוד תחום חדש ולעסוק בו בהצלחה.

לימודי מנעולנות במכללה משלבים התנסות מעשית שהיא הכרחית להצלחה
היתרון הגדול ביותר של לימודי תעודה פרונטליים במנעולנות הוא ההתנסות המעשית שאיננה בקורסים המקוונים. מה הייתם חושבים אם הרופא שמטפל בכם היה לומד רק קורסים באוניברסיטה מבלי להתנסות בעובדה בבית חולים? הייתם סומכים עליו? בדיוק כך קשה יהיה לסמוך על מנעולנים שלמדו את החומר באינטרנט ומבלי להתנסות בו באופן מעשי. רוב הקורסים הפרונטליים מציעים תרגול מעשי שהוא חלק בלתי נפרד מתכנית הלימודים. כך מתנסים התלמידים בעבודה עצמה, בפתרון מגוון רחב תקלות ונפגשים עם סוגי מנעולים רבים, כמו אלו שיחכו להם בשטח.

יש מישהו שמלווה אתכם לאורך כל הדרך וגם אחרי הלימודים
עם כל הכבוד למחשב שלכם, לא באמת אכפת לו אם אתם מצליחים או לא ומה קורה איתכם אחרי הלימודים. בקורסים הפרונטליים שמתקיימים במכללות הטכניות מלווה אתכם מרצה אנושי שמכיר אתכם ויודע כיצד לחזק את הנקודות שיותר חלשות אצלכן. כך תוכלו לסיים את הקורס כשאתם בקיאים בחומר אחרי שעבדתם גם על הדברים שיותר קשים לכם. צוות המרצים במלט"ש מגיע מהשטח לאחר שהתנסה שנים רבות בתחום המנעולנות. המרצים שלנו מלווים את הסטודנטים לאורך כל הלימודים וזמינים עבורם גם כשהם משתלבים בשוק העבודה. האם קורס מקוון יכול לעשות זאת? כנראה שלא...
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X