תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

מערכות חשמל לרכב - קורסים מובילים

אם אתם מתחברים לתחום הטכני, חשמל "עושה לכם את זה", ורכבים הם בכלל אהבה גדולה שלכם, קורס טכנאי מערכות חשמל לרכב הוא ללא ספק המקום שאתם צריכים להיות בו.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

מעבר לזה שהקורס משלב את כל מה שאתם אוהבים, בסוף הלימודים תקבלו תעודת מקצוע מבוקש ורווחי. תוכלו כעצמאים או כשכירים וליהנות משכר מתגמל, עבודה מגוונת ומעניינת והמון אתגרים מקצועיים. הנה כמה אפשרויות לקורסים מובילים בתחום

קורס טכנאי מיגון ומולטימדיה לרכב - המקצוע של ההווה והעתיד
מכללות רבות מציעות לימודי טכנאי מערכות מיגון ומולטימדיה לרכב שיכשירו אתכם להתקין ולטפל במערכות אלו. כיום כמעט בכל רכב יש מערכות מיגון (אזעקות) ומערכות מולטימדיה כך שעבודה לא תחסר לכם. במהלך הקורס תלמדו כיצד המערכות פועלות, תכירו סוגי מערכות שונות, תלמדו להתקין אותן, לאתר תקלות וכמובן לפתור אותן. מדובר במקצוע שיש לו ביקוש גדול כיום ונדמה כי הביקוש רק יילך ויגדל.

קורס חשמלאי רכב - ללמוד מקצוע מבוקש ורווחי!
למרות שרואים הרבה פחות מכוניות ישנות על הכביש , עדיין יש כאלה וגם המכוניות החדשות לא חפות מתקלות. חשמלאי רכב זה מקצוע מבוקש שדורש ידיים טובות, חוש טכני ונכונות לעבודה מאומצת ומאתגרת. במהלך הקורס תלמדו ידע תיאורטי בתחום חשמל רכב וכמובן שגם תעסקו בלימודים מעשיים של איתור תקלות ומתן פתרונות בתחום. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב לעבודה במוסכי הרכב השונים וגם כטכנאים עצמאיים. השכר של חשמלאי רכב נחשב למתגמל במיוחד וככל שתצברו ניסיון גדול יותר, תוכלו להגיע לרווחים גבוהים יותר.

קורס חשמל, מיגון ומערכות מולטימדיה - קורס משולב שמקיף את כל התחומים
מה דעתכם ללמוד בקורס אחד שמשלב גם מערכות מיגון ומולטימדיה לרכב וגם חשמל רכב? אצלנו במלט"ש מחכה לכם קורס מקיף ומשולב שיכשיר אתכם לעסוק בכל התחומים שציינו. זהו קורס מוביל ומבוקש שכולל גם לימודים עיוניים וגם תרגול מעשי במעבדות המכללה. הקורס נמשך בין 5-8 חודשים (תלוי עם כמה רקע אתם מגיעים ) ובסופו תוכלו לעבוד בטכנאי חשמל, מיגון ומערכות מולטימדיה לרכב. תלמדו סוגי מערכות, דרכי התקנה שלהן, איתור תקלות, פתרון תקלות, שיפוץ חלקי רכב ועוד.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X