תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודים למקצוע טכנאי גז

אם אתם מחפשים מקצוע נדרש שתמיד תהיה בו בעבודה, לכו ללמוד קורס טכנאי גז. אם אתם אחראים, רציניים, לא מעגלים פינות, ולוקחים ברצינות רבה נושאי בטיחות , לכו ללמוד קורס טכנאי גז.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אם אתם מחפשים עבודה מעניינת, מגוונת ומאוד מתגמלת, לכו ללמוד טכנאי גז! השתכנענו! איפה לומדים את הקורס? אצלנו במלט"ש כמובן. מדובר בקורס מבוקש שמי שיסיים אותו בהצלחה יוכל לגשת לבחינות של משרד התמ"ת ואחרי שיעבור אותן בהצלחה הוא יקבל תעודה של טכנאי גז מוסמך.

מה לומדים בקורס טכנאי גז?
להיות טכנאי גז זה מקצוע בעל אחריות כבדה במיוחד. מספיקה טעות קטנה או חוסר תשומת לב בשביל שנזק גדול יתרחש ואתם בטח לא רוצים שזה יקרה תחת "המשמרת שלכם". בדוק בגלל זה יצרנו במלט"ש קורס מקיף ומקצועי שיכשיר אתכם לעיסוק במקצוע. במהלך הקורס תיחשפו לחוקים וסמכויות בגפ"מ, מבנה מערכות גז, מכשירי גז שונים, חוקים והוראות להתקנות ועוד. קורס טכנאי שירות גז במלט"ש כולל גם עבודה מעשית שתאפשר לעבוד במקצוע מיד עם קבלת התעודה. הקורס כולל גם הכנה למבחני התמ"ת והוא מועבר על ידי מרצים בכירים ובעלי ניסיון עשיר.

לימודי תעודה טכנאי גז - למי זה מתאים?
כפי שוודאי הבנתם לא כל אחד יכול להיות טכנאי גז. מדובר במקצוע שמתאים אך ורק לאנשים אחראיים, רציניים, מסורים ובעלי גישה טכנית. אם אתם מחפשים מקצוע קל שתוכלו "לחפף" בו, כדאי שתחפשו מקצוע אחר. עבודה כטכנאי גז דורשת מסירות גדולה במיוחד, תשומת לב לכל הפרטים הקטנים ביותר, מקצועיות ואחריות. יש לכם את זה? בואו ללמוד מקצוע מבוקש ורווחי.

דרישות לקבלת תעודת טכנאי גז
כדי להתקבל לקורס טכנאי גז במלט"ש תצטרכו להציג מסמך שמאשר שיש לכם לפחות 10 שנות לימוד. בחלק מהמקרים גם תעברו ראיון אישי שיבחן את התאמתכם לקורס ולמקצוע. כדי לסיים את הקורס בהצלחה תצטרכו להיות נוכחים בלפחות 80% מהשיעורים ולקבל ציון ממוצע של 60 בהגשות ובתרגילים. אלא שכל אלו לא מספיקים בשביל לקבל תעודה של טכנאי גז ולא יאפשרו לכם לעסוק במקצוע. רק מעבר של בחינות משרד התמת"ת מזכה בתעודה! לבחינות תוכלו לגשת מיד אחרי הקורס ואנו נדאג להכין אתכם אליהן בצורה הטובה ביותר. טכנאי גז מוסמך הוא טכנאי בעל תעודה ממשרד התמ"ת ולא משום מקום אחר.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X