תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי אינסטלציה מעשיים במכללה

אם יש מקצוע שכנראה תמיד ישאר ולעולם לא ייכחד הוא אינסטלור. הרי לא משנה כמה הטכנולוגיה תתפתח, בשירותים ובמקלחת נשתמש תמיד...

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

לימודי אינסטלציה (שרברבות) תמיד היו וכנראה שגם תמיד יהיו מבוקשים. אלא שלא בכל מקום תוכלו ללמוד את התחום באופן מעשי וזה בעצם מה שחשוב. עם כל הכבוד להצראות פרונטאליות ולהעברת חומר עיוני (שגם הוא חשוב), כדי להיות אינסטלטור מצליח צריך להתנסות באופן מעשי בזמן הלימודים. במכללת מלט"ש שמים דגש גדול במיוחד על לימודים מעשיים במטרה שהתלמידים יוכלו להתחיל לעבוד מיד בתום הלימודים.

מעבדות תרגול מצוידות במיכשור המתקדם ביותר
המעבדות של מלט"ש מהוות למעשה את מה שקורה בשטח. הן מצוידות במיכשור המתקדם ביותר שמאפשר לתלמידים שלנו להתנסות באופן נרחב בדיוק במה שיחכה להם בתפקיד. המעבדות שלנו הן "הדבר האמיתי" וכאן אפשר להתנסות במשימות אינסטלציה מכל הסוגים. כמובן שהכל נעשה בהנחייה וליווי של המרצים שלנו שגם הם אנשי מקצוע מיומנים שישמחו לחלוק איתכם את כל סודות המקצוע. לימודי אינסטלציה מעשיים הם הדרך הטובה ביותר לרכוש ידע ולהצליח בתפקיד.

צוות מרצים שמעודכן בכל מה שחדש בתחום האינסטלציה
ואם כבר דיברנו על המרצים שלנו אז נשמח לספר לכם שלא רק שהם אנשי מקצוע מיומנים שבקיאים בתחום על בוריו, הם גם מקפידים להתעדכן בכל החידושים בתחום. בכל מה שקשור לאינסטלציה, חייבים להיות מעודכנים שכן כל הזמן יש מיכשור חדש, שיטות עבודה חדשות ופתרונות מתקדמים חדשים. צוות המרצים במלט"ש נמצא "עם יד על הדופק" לגבי כל השינויים בתחום ומקפיד להעביר את הכל לסטודנטים הן בלימודים עיוניים והן בתרגול מעשי שנחשב ליעיל במיוחד.

שעות תרגול מעשי רבות במיוחד כדי שתוכלו לעבוד מיד אחרי קבלת התעודה!
היתרון הגדול של לימודים במלט"ש הוא שאת הדגש הגדול שמים כאן על לימודים מעשיים. הגישה לפיה אנו פועלים היא שהבוגרים שלנו יכולים (ואמורים) להתחיל לעבוד מיד בתום הלימודים. את זה אפשר לעשות אך ורק בתנאי שמתנסים באופן נרחב בתרגול מעשי בזמן הלימודים. בקורס האינסטלציה שלנו ישנן שעות רבות של תרגול מעשי בדיוק עבור המטרה הזו. הסטודנטים שלנו יכולים להתחיל לעבוד במקצוע מיד לאחר קבלת התעודה וזה יתרון גדול במיוחד. אין צורך בהתלמדות, אין צורך בהכשרה נוספת ואין צורך בלימודי השלמה. בואו ללמוד ותתחילו לעבוד!
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X