תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי מקצוע לעובדים במשרה מלאה

אתם קמים בכל בוקר לעבודה, עובדים קשה, מפרנסים בכבוד אבל רוצים להתקדם. ברור לכם שהדרך לקידום עוברת דרך לימודי מקצוע, אבל אין לכם שום אפשרות להוריד שעות בעבודה או לצמצם משרה

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

למעשה אין שום צורך שתעשו את זה והיום, בניגוד לעבר, ישנה אפשרות של לימודי מקצוע לאנשים עובדים. בשעות היום תעבדו, בשעות הערב תלמדו ולאחר תקופה אינטנסיבית תהיה לכם תעודת מקצוע ביד! כל זה מבלי שהפרנסה שלכם תיפגע. אנחנו במלט"ש הבנו מזמן שחשוב ליצור אופציות של לימודים למי שעובד במשרה מלאה, ואנו מציעים מגוון רחב של קורסים מקצועיים בלימודי ערב.

קורסים מקצועיים בלימודי ערב
למלט"ש סניפים בפריסה ארצית כך שלא משנה היכן אתם מתגוררים תמצאו לימודים קרובים לבית. היתרון הגדול במלט"ש הוא שהקורסים מתקיימים בשעות הערב ולכן מתאימים במיוחד לאנשים עובדים. גם אם אתם עובדים במשרה מלאה, תוכלו להשתלב במגוון הקורסים השונים, לרכוש מקצוע ולהתקדם בקריירה. היום כבר ברור לכולם שאי אפשר להתקדם בלי לימודים וקורסים למקצועות טכניים הם הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. אז גם אם אתם עובדים במשרה מלאה, אל תוותרו על לימודים! זה בהחלט ישתלם לכם.

שיטת לימוד שמאפשרת להתחיל לעבוד מים עם סיום הלימודים
כשמדברים על קורסים למקצועות טכניים חייבים לשים דגש גדול על לימודים מעשיים. בניגוד לחוגי לימוד אחרים (פילוסופיה או היסטוריה למשל), כאן אם לא תתנסו בעבודה עצמה במהלך הלימודים, לא תוכלו להתחיל לעבוד כשהם יסתיימו. הקורסים במלט"ש מועברים בשיטה מיוחדת המשלבת בין לימודים עיוניים ללימודים מעשיים שמתקיימים במעבדות תרגול. למעשה תוכלו להתנסות בצורה נרחבת בעבודה עצמה ולהתחיל לעבוד במקצוע מיד כשהלימודים יסתיימו. הלימודים מתאימים לאנשים עובדים שרוצים לשדרג את היכולות המקצועיות שלהם ולרכוש מקצוע טכני מבוקש.

חצי שנה מהיום ויש לכם מקצוע
אין ספק שתקופת הלימודים הולכת להיות אינטנסיבית ואולי אפילו מתישה. אחרי הכל אתם עומדים למלא את הימים שלכם בעיסוקים מבוקר ועד ערב. במשך היום תעבדו, בשעות הערב תלמדו, אז מה לגבי הזמן הפנוי? ובכן, בתקופת הלימודים לא יהיה לכם יותר מידי זמן פנוי אבל האינטנסיביות הזו בהחלט תשתלם לכם. זכרו שמדובר בתקופה קצרה יחסית (רוב הקורסים נמשכים על פרק זמן של 6-8 חודשים) שלאחריה יהיה לכם מקצוע ביד. מה גם שבגלל שמדובר בלימודי ערב הפרנסה שלכם לא תיפגע כך שהמאמץ שווה את זה!
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X