תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסי מנעולנות בישראל

לא ברור לנו איך זה בדיוק קרה, אבל בשנים האחרונות מנעולנים הפכו למבוקשים ביותר

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אולי זה בגלל שיש הרבה יותר רכבים והרבה יותר דירות, או אולי בכלל שהכל נהיה אוטומטי וטכנולוגי וזה יוצר גם לא מעט תקלות, לצד כל היתרונות שבדבר. כך או אחרת, אנשים זקוקים לשירותי מנעולנים בתדירות גבוהה למדי. המנעולנים, מצידם, שמחים לעזור ולהציל אנשים ובתמורה נהנים מהכנסות ורווחים יפים ביותר. אם אתם מחפשים מקצוע מבוקש ורווחי, כזה שיש בו פרנסה בשפע אבל גם עניין ואתגר, לכו ללמוד קורס מנעולנות. יש לנו תחושה שלא תצטערו.

קורס מנעולנות - למי זה מתאים?
מנעולנות זה מקצוע טכני ולכן הוא מתאים לאנשים עם גישה טכנית. במהלך הקריירה שלכם תפתחו מנעולנים לדירות, רכבים, כספות ומקומות נוספים. תצטרכו להפגין זריזות ויעילות ולהתמודד עם מגוון בעיות טכניות. בנוסף לזה תתמודדו עם אנשים לחוצים ומתוחים כך שתהיו חייבים לגלות גם רגישות. אז הצלחתם להבין אילו תכונות דרושות למנעולנים? נחזור עליהן רע: גישה טכנית, זריזות ידיים, זמינות גבוהה וגם רגישות. את כל הידע תרכשו במהלך הקורס כך שגם אין לכם שום מושג אין לפרוץ מנעול, זה ישתנה מיד לאחר הלימודים.

איפה לומדים קורס מנעולנים בישראל?
מאז שהמקצוע הפך למבוקש כלכך, מכללות רבות פתחו את שעריהן ללימודי קורס מנעולנות. כיום ניתן למצוא את הקורס במוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ וגם בסניפי מכללת מלט"ש. הקורסים אצלנו מועברים על ידי מרצים מנוסים וכוללים התנסות מעשית במעבדות שמצויידות בכל הציוד החדיש והמתקדם ביותר. הבוגרים שלנו מתחילים לעבוד מיד בתום הלימודים בזכות הניסיון והידע שצברו במהלך הקורס.

מידע שכדאי לדעת על קורסי מנעולנים
אז אחרי שגיליתם שמדובר במקצוע מבוקש מאוד ורווחי ביותר, ורגע לפני שאתם נרשמים לקורס מנעולנים, יש כמה דברים שכדאי לדעת. קורס מנעולנים מקצועי נמשך בדרך כלל על פני מספר חודשים. למרות שיהיו כאלה שיבטיחו לכם שאפשר ללמוד את המקצוע בשבועות בודדים, לא היינו ממליצים לכם לסמוך על זה. תנאי הקבלה לקורס לא דורשים ידע קודם, אך חשוב להבין שמדובר בקורס טכני כך שתצטרכו להתמודד עם בעיות טכניות מורכבות. קורס מנעולנים מומלץ הוא קורס שמשלב בין לימודים עיוניים לבין תרגול מעשי וכזה שיעניק לכם כלים לעסוק במקצוע מיד עם סיום הלימודים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X