תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים מקצועיים קצרים

אין לכם זמן לבזבז. אתם רוצים להתחיל לפתח קריירה כמה שיותר מהר. אתם יודעים שככל שתתחילו לעבוד מהר יותר , כך תתחילו להרוויח מהר יותר, ואין לכם שום כוונה להתעכב.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

היום כדי לפתח קריירה מצליחה ורווחית צריך ללמוד הכשרה מקצועית כלשהי ולא תמיד יספיקו כישרון או ניסיון מקצועי. אבל אל דאגה! ההכשרה המקצועית לא תעכב אתכם יותר מידי ובהחלט תוכלו לעשות את זה בזמן קצר. קורסים מקצועיים קצרים הפכו פופולריים ביותר בשנים האחרונות ואפשר להבין למה. הם מאפשרים ללמוד מקצוע מבוקש בתוך חודשים ספורים בלבד ולהתחיל להרוויח מיד בתום הלימודים. כבר לא צריך לבזבז 3 שנים או יותר כדי לרכוש מקצוע!

קורס מקצועי קצר מומלץ
יש המון אפשרויות ללימודי קורסים קצרים שיאפשרו לכם לרכוש מקצוע רווחי ומבוקש בתוך חודשים ספורים. מה למשל? הקורסים למקצועות הטכניים נחשבים למומלצים במיוחד בשל הביקוש הגדול שיש להם בשוק העבודה. קורסי טכנאים נמשכים בדרך כלל חצי שנה שלאחריה תוכלו לצאת לשוק העבודה כשיש לכם תעודת מקצוע. הביקוש לטכנאים מסוגים שונים (לימודי טכנאי גז, טכנאי מצלמות אבטחה, טכנאי מוצרי חשמל וכו´) הוא גדול, מה שאומר שיש לכם הזדמנות להרוויח הרבה מאוד כסף.

כך תבחרו הכשרה מקצועית קצרה שמתאימה לכם
כמו שאמרנו, מקצועות טכניים הם אכן המומלצים ביותר - בעיקר בגלל הביקוש הגדול שיש אליהם בשוק העבודה. אלא ש"קורסים טכניים" הם שם כללי להמון אפשרויות וגם כאן תצטרכו לבחור את הקורס שהכי מתאים לכם. ההמלצה שלנו היא לבחור קורס שמעניין אתכם ללמוד אותו וגם לעבוד בו. ברגע שיש גם עניין בלימודים ובעבודה הדרך לרווחים היא קצרה ואפשרית יותר.

מכללה ללימודים קורסים מקצועיים בזמן קצר
יש המון מכללות טכניות שבהם תוכלו ללמוד קורסים מקצועיים קצרים וכמובן שגם אצלנו במלט"ש תוכלו לעשות זאת. למלט"ש סניפים בפריסה ארצית כך שתוכלו למצוא גם לימודים קרובים לביתכם. רוב הקורסים אצלנו נמשכים על פני 6 חודשים בממוצע (יש כאלה שיותר ויש כמה שפחות), ובכולם הדגש הוא על תרגול מעשי לצד השיעורים שבהם מועבר חומר עיוני. השילוב הזה מאפשר לבוגרים שלנו לצאת לשוק העבודה מיד אחרי הלימודים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X