תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

איך בוחרים מקצוע טכני?

איך תבחרו מבין כל המקצועות? המשיכו לקרוא ותקבלו את כל התשובות.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

הגיע הרגע שאתם צריכים להחליט "מה תרצו לעשות כשתהיו גדולים?". אולי אתם "כבר גדולים" אבל מה שאתם עושים לא מספק אתכם ואתם מחפשים כיוון תעסוקתי חדש. חשוב לכם שיהיה לכם עניין בעבודה, חשוב לכם שתהיה פרנסה ובעיקר חשוב לכם לעשות הרבה כסף. למקרה שתהיתם, הדברים האלו לא חשובים רק לכם ולמעשה כמעט כל האנשים בוחרים מקצוע לפי אפשרויות הרווח שבו. וכאן נכנסים לתמונה המקצועות הטכניים. בשנים האחרונות הם הפכו למבוקשים במיוחד ואפשר להבין למה. העולם שלנו עובר מהפכה טכנולוגית שבאה לידי ביטוי בכל תחומי החיים. המהפכה הזו גם הפכה את החיים שלנו לנוחים וקלים יותר וגם יצרה ביקוש גדול למקצועות הטכניים. אם אתם מחפשים מקצוע מגוון, מעניין, רווחי וכזה שיש לו ביקוש- בחרו במקצוע טכני.

בחרו לפי תחום העניין שלכם
אומרים שהדרך הטובה ביותר להתמיד בעבודה מסוימת היא לבחור בעבודה שמעניינת אתכם. מסיבה זו אנחנו מאמינים שבחירת מקצוע טכני שמעניין אתכם תאפשר לכם לעסוק בו לאורך זמן, ליהנות ולהרוויח בהתאם. מגוון הקורסים הקיימים ללימודי מקצוע טכני הם רבים במיוחד והאפשרויות הן בלתי נגמרות. בין חלק מהן תוכלו למצוא : קורס טכנאי סלולר, קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים, קורס טכנאי מצלמות אבטחה ועוד. כל אחד מהקורסים שונה במהותו ולכן כדאי קודם כל לברר עם עצמכם מהם תחומי העניין שלכם ורק אז להחליט.

בחרו לפי אפשרויות התעסוקה
אפשרות נוספת, למקרה שאתם לא ממוקדים ויודעים בדיוק מה מעניין אתכם, היא לבחור לפי אפשרויות התעסוקה הקיימות. תוכלו לברר מה מתוך המקצועות הטכניים הוא הכי מבוקש ובאילו מהם יש אפשרויות תעסוקה נרחבות יותר. כשיש אפשרויות רבות לתעסוקה זה הופך את העיסוק במקצוע לנעים יותר, ולכן הפרמטר הזה הוא לא פחות חשוב מעניין.

לא מצליחים לבחור? פנו למישהו חיצוני שיעזור לכם להחליט
למקרה שאתם ממש לא מצליחים להחליט, תמיד יש את האופציה של לפנות לייעוץ לימודים. אצלנו במלט"ש, למשל, תקבלו ייעוץ לימודים חינם שיעזור לכם להתמקד בתחום שיותר מתאים לכם. יועצי הלימודים שלנו בעלי ניסיון של שנים רבות ומצליחים להכווין את הסטודנטים אל הכיוון המדויק עבורם. הם ידעו לספר לכם כל מה שאתם רוצים על כל תחום ולאחר שיחה אתכם הם גם ידעו להגיד לכם מה יותר מתאים לכם. גם אם אתם משוכנעים שאתם יודעים מה אתם רוצים ללמוד, אנחנו ממליצים להגיע לפגישת ייעוץ חינם. המציאות מוכיחה שהפגישות האלו מסייעות לתלמידים לבחור את העבודה המדויקת עבורם ולהתמיד בה לאורך זמן.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X