תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס טכנאי מוצרי צריכה - ביקוש שלא יפסק אף פעם

אתם מדמיינים שמתישהו לא נצטרך תנור, מכונת כביסה, מדיח או מקרר? כנראה שלעולם נצטרך אותם, אפילו אם הטכנולוגיה תתפתח באופן שלא ניתן לצפות.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

בדיוק בגלל זה מוצרים מסוג זה קיבלו את שמם "מוצרי צריכה" - מוצרים שתמיד צריכים. ולמה אנחנו מספרים לכם את כל זה? כי אנחנו יודעים שאתם רוצים ללמוד מקצוע טכני שתמיד צריך, מקצוע שאפשר לעבוד ולהרוויח בכבוד ממנו. ובדיוק בגלל זה קורס טכנאי מוצרי צריכה הוא קורס משתלם שממש כדאי לכם ללמוד. בתוך חודשים ספורים מהיום תוכלו לצאת לשוק העבודה ולעסוק במקצוע מבוקש ומתגמל. אנחנו כאן כדי לעזור לכם.

קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים - מה בדיוק לומדים שם?
אחד הקורסים המבוקשים ביותר אצלנו במלט"ש הוא קורס טכנאי מוצרים לבנים (מוצרי חשמל ביתיים). זה קורס שמועבר על-ידי מרצים עם ניסיון רב שמגיעים מהשטח ומעבירים לסטודנטים את כל הידע המקצועי הדרוש. הקורס מורכב מתכנית לימודים מעודכנת שכוללת תכנית כמו: יסודות חשמל , מנועי חשמל, איתור תקלות ופתרונן ועוד. במהלך הקורס תלמדו על מוצרים כמו: מכונות כביסה, מדיחים, מייבשי כביסה, תנורי אפייה, מקררים ועוד. הלימודים במלט"ש כוללים התנסויות מעשיות במעבדות לימוד חדישות כך שמיד בתום הלימודים תוכלו להתחיל לעבוד ולהצליח. הקורס במלט"ש מכין אתכם באופן מושלם לעבודה בשטח!

מה עושים עם זה אחרי הלימודים?
בפני בוגרי קורסי טכנאים מוצרי צריכה עומדות שתי אופציות: האפשרות הראשונה היא לעבוד בתור טכנאים עצמאיים , לשווק את עצמכם ולנסות להשיג כמה שיותר עבודה. טכנאים עצמאיים שמצליחים להשיג עבודה מגיעים למשכורות יפות מאוד, אך המשכורת לא קבועה ותלויה בכמות העבודה שתשיגו. האפשרות השנייה היא לעבוד בתור טכנאים שכירים (בחברות וארגונים למשל) וליהנות ממשכורת קבועה ובטוחה. שתי האופציות ראויות וטובות וכדאי לבחור לפי מה שמתאים לכם.

כמה מרוויח טכנאי מוצרי צריכה?
נתחיל בזה שטכנאי מוצרי חשמל ביתיים הוא מקצוע מבוקש וכנראה שתמיד יהיה לו ביקוש. זה אומר שאם תהיו טובים ומקצועיים אין סיבה שלא תרוויחו משכורות יפות וגבוהות. ישנם הבדלים בין טכנאים עצמאיים לבין טכנאים שכירים כאשר הראשונים מרוויחים בדר"כ משכורות גבוהות יותר. טכנאי מוצרי חשמל שעובד באופן עצמאי ומשיג עבודות רבות יכול להגיע למשכורת של 10,000 ש"ח ויותר. טכנאי שכיר יכול להגיע גם לסכומים כאלה, תלוי בוותק שלו ובחברה שבה הוא עובד. חשוב להבין  שכדי להיות טכנאי עצמאי צריך לעסוק גם בשיווק ומכירה עצמית, מה שלא מתאים לכולם.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X