תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים להכשרת מנהלי עבודה

אם תחום הבנייה והשיפוצים מעניין אתכם, אם ניהול עובדים מדבר אליכם ואם אתם רוצים להשתלב למקצוע רווחי ומבוקש, קורס מנהלי עבודה יכול להתאים לכם במיוחד

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

בשנים האחרונות הפך המקצוע למבוקש ביותר ומנהלי עבודה מוסמכים משתלבים למשרות מתגמלות בכל רחבי הארץ. מנהל עבודה בתחום הבנייה הוא תפקיד שדורש אחריות רבה, יכולות ניהול ומסירות לתפקיד. זה לא מתאים לכל אחד אך אם יש ברשותכם את התכונות הדרושות, צפויה לכם קריירה מגוונת, מאתגרת ורווחית. בהצלחה!

מה לומדים בקורס מנהלי עבודה?
בעשורים האחרונים תחום הבנייה בארץ תפס תאוצה והגיע למימדים גדולים במיוחד. כתוצאה מכך נפתחו תחומי התמחויות שלא היו קיימים וכך גם מקצועות חדשים. מנהל עבודה הוא אחד מהם והוא ללא ספק תוצר של הגדילה המואצת בענפי הבנייה והשיפוצים. מטרת הקורס היא להכשיר אנשים להיות מנהלים בפרויקטים של בנייה ושיפוצים. במהלך הקורס תלמדו תעסקו בחומרי בניין, סוגי עבודות שיפוצים, תלמדו באופן נרחב את תחום הבטיחות, ניהול עובדים, דיני עבודה ועוד. זהו קורס מרתק שיפגיש אתכם עם תכנים רלוונטים ויפתח לכם אפשרויות רבות לתפקידים בענף הבנייה והשיפוצים.

הכשרת מנהלי עבודה לענף הבנייה - זה לא מתאים לכולם...
גם אם אתם נמצאים שנים בתחום השיפוצים או הבנייה, וגם אם נדמה לכם שאתם ממש טובים בזה ואוהבים את זה, זה עדיין לא אומר שאתם מתאימים להיות מנהלי עבודה. שימו לב שמנהל עבודה בפרויקטים מסוג זה צריך לנהל עובדים ולסגור את כל הקצוות שיבטיחו את הצלחת הפרויקט. זה תפקיד בעל אחריות אדירה שדורש יכולות ניהול, סדר וארגון, תפקוד תחת לחץ, ועמידה במצבים בלתי צפויים. האם זה מתאים לכם?

תנאי קבלה לקורס מנהלי עבודה בבניין ושיפוצים
תנאי הקבלה לקורס מנהלי עבודה אינם אחידים ובכל מוסד לימודים הם מעט שונים. ברוב המקרים ידרשו מכם להראות שסיימתם לפחות 10 שנות לימוד ובמקרים מסוימים גם תצטרכו לעבור ראיון אישי שיבחן את התאמתכם. הקורס מתאים גם לאנשים שעוסקים בתחום ורוצים לשדרג את מעמדם (שיפוצניקים שרוצים להתקדם לניהול למשל), אך גם למי שאין לו כל ניסיון בתחום והוא מחפש מקצוע מבוקש ורווחי.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X