תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

הכשרת מנעולנים - תהליך והסמכות

יצא לכם להיתקע פעם מחוץ לבית ללא מפתח? אם לא יצא לכם אנחנו שמחים בשבילכם, ואם יצא לכם אתם בטח יודעים כמה זה מלחיץ ומתסכל.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

ברגעים הקשים האלו נכנס לתמונה מנעולן נסמך שמשמש על תקן המלאך המציל. אם חשבתם שמדובר בתפקיד פשוט זה לא כך וממש לא כל אחד יכול להיות מנעולן. קורס מנעולנים נחשב לקורס מאתגר אך מעניין שבסופו יוצאים הבוגרים עם תעודת מנעולן מוסמך. התעודה הזו שווה הרבה בשוק העבודה והיא פותחת דלתות לשפע של עבודה ואפשרויות לרווח. בסניפים השונים של מכללת מלט"ש מחכה לכם קורס מנעולנים מקיף ומקצועי שמועבר על-ידי מרצים בכירים ומנוסים. זה מה שמחכה לכם בקורס.

מה לומדים בקורס מנעולנים?
קורס מנעולנים נועד כדי להכשיר אתכם לפרוץ מנעולים מסוגים שונים באופן מהיר ומקצועי. לימודי מנעולנים במכללת מלט"ש כוללים מגוון רחב של נושאי לימוד בניהם: טכניקות לשכפול מפתחות, סוגי צילינדרים, התקנות ופריצות מנעולים, מנעולי כספות, מנעולי רכבים ועוד. הלימודים כוללים גם שיעורים תיאורטיים פרונטליים שבהם תלמדו את עקרונות המקצוע, אך גם לימודים מעשיים שבהם תתנסו בעבודה עצמה. בסוף ההכשרה תוכלו לצאת לשוק העבודה ולהתחיל לעבוד באופן מיידי.

תנאי קבלה ללימודי תעודת מנעולן - לא כל אחד יכול!
רבים חושבים שכל אחד יכול להיות מנעולן , אך למעשה זה לא כך. מדובר במקצוע בעל רגישות גבוהה ולכן יש דרישה להציג תעודת יושר ממשטרת ישראל. מדובר בתנאי קבלה הכרחי במלט"ש ובלעדיו לא תוכלו ללמוד מנעולנות. בנוסף לכך תידרשו להציג יכולת טכנית (בסיסית) כדי לוודא שתעמדו בדרישות הקורס וכדי לוודא את התאמתכם למקצוע. גם הלימודים וגם העיסוק בשטח דורש התמודדויות טכניות רבות ולכן חשוב שתהיה גישה טכנית.

אלו הדרישות שרק מי שיעמוד בהן יקבל תעודה
קורס מנעולנים במלט"ש נמשך כ-5 חודשים שבהם תלמדו את כל מה שצריך כדי לעסוק כמנעולנים מוסמכים. ניתן ללמוד את הקורב בסניפי המכללה השונים כך שלא משנה איפה אתם מתגוררים ישנו סניף שנמצא יחסית קרוב אליכם. הקורס כולל עבודות בית ומבחנים ומחייב נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים על מנת לקבל את התעודה. בנוסף לכך, עליכם לעבור את המבחנים בציון של לפחות 60 ורק מי שיעמוד בכל התנאים האלו יקבל תעודת מנעולן מוסמך ויוכל לעסוק במקצוע.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X