תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי מקצוע בדרום

מתגוררים בדרום? אתם כבר לא צריכים לנסוע עד למרכז בשביל ללמוד מקצוע.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

מכללת מלט"ש בבאר שבע מציעה מגוון רחב של הכשרות טכנולוגיות למקצועות מבוקשים בשוק העבודה. מלט"ש היא מכללה וותיקה, מוכרת ובעלת רזומה נרחב של בוגרים שהשתלבו בהצלחה במגוון תפקידים בשוק העבודה. בואו לפגישת ייעוץ לימודים חינם עם צוות יועצי הלימודים שלנו שיעזרו לכם לבחור את הקורס המדויק והמתאים ביותר בעבורכם.

מכללה להכשרות טכנולוגיות עם מגוון רחב של מסלולי לימוד
היתרון הגדול במכללת מלט"ש סניף באר שבע הוא ריבוי האפשרויות העומדות בפניכם. המכללה מציעה מגוון מסלולי לימוד שבניהם תוכלו למצוא : קורס טכנאי גז, טכנאי מיזוג וקירור, טכנאי סמארטפונים, קורסים בתחומי CNC, אחזקה ואפילו קורסים מקצועיים בענפי הבנייה. כל אחד יכול למצוא במלט"ש תחום שמעניין אותו וללמוד מקצוע שיש לו ביקוש בשוק העבודה. הביקוש לאנשי מקצוע מהתחומים הטכניים תמיד יהיה קיים כך שמדובר בצעד נבון וחכם בדרך להצלחה מקצועית.

שילוב מושלם בין לימודים עיוניים לבין תרגול מעשי
יתרון נוסף ובולט במיוחד שיש במלט"ש בבאר שבע הוא הגישה הייחודית שלפיה מתוכננות כל ההכשרות. במלט"ש מאמינים שרק שילוב בין לימודי חומר עיוני לבין תרגול מעשי במעבדות הוא שישיג את התוצאות הטובות ביותר. השילוב מוביל לכך שבוגרי מלט"ש יכולים להתחיל לעבוד ולהרוויח מיד בתום הלימודים ולא זקוקים לתקופת התמחות נוספת. מעבדות המכללה כוללות ציוד חדיש ומכשור מתקדם שמפגיש את התלמידים עם העבודה האמיתית שתחכה להם בשטח.

צוות מרצים שילווה אתכם באופן אישי במהלך הלימודים וגם אחריהם
המרצים בסניף מלט"ש בבאר שבע (וכמובן שגם בשאר הסניפים בארץ) הם אנשי מקצוע שעבדו בשטח במשך תקופה ארוכה ויש להם ניסיון רב ומשמעותי גם במקצוע וגם בהוראת התחום כדי להעביר קורס מקצועי. כחלק מגישת המכללה המרצים מלווים את התלמידים לאורך כל הלימודים, זמינים לשאלות ונכונים לסייע להם גם לאחר שהלימודים מסתיימים. הליווי הזה נותן לבוגרים ביטחון במהלך עבודתם ותחושה שיש מי שיסייע להם להצליח. יש הרבה מכללות טכנולוגיות בדרום אבל חשוב לבחור מכללה עם ניסיון בהכשרות מקצועיות, מכללה שהוכיחה את עצמה בעבר וכזו שהבוגרים שלה יכולים להעיד על כך.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X