תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

איך לבחור קורס להכשרה מקצועית?

מכירים את זה שאתם הולכים לחנות ממתקים ומרוב אפשרויות לא יודעים במה לבחור? זה בערך מה שקורה למי שמתלבט באיזו הכשרה מקצועית לבחור

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

מסלולי הלימוד הם כל-כך רבים, התחומים הם כל-כך מגוונים, והבחירה שלכם הולכת להיות קשה. אבל לא קשה מידי כי אנחנו כאן כדי לעזור! הנה כמה דרכים שיעזרו לכם לבחור קורס מקצועי שמתאים לכם ויאפשר לכם לפתח קריירה מצליחה ומכניסה. וכמובן שאם אתם מחפשים מכללה מקצועית מומלצת, מלט"ש היא הכתובת בשבילכם! עם סניפים בפריסה ארצית, מרצים בכירים ומנוסים, ומגוון קורסים מקצועיים לבחירתכם.

בחרו קורס מקצועי בתחום שמעניין אתכם
אנחנו מאמינים שכשיש עניין כל שאר הדברים הופכים קלים הרבה יותר, ולכן אתם קודם כל צריכים לבחור קורס מקצועי שמעניין אתכם. גם אם נדמה לכם שבתחומים אחרים תרוויחו יותר זה לא באמת אמור להיות שיקול. כשתאהבו את מה שאתם עושים תוכלו להנות מהלימודים ומהעיסוק במקצוע. כך גם הפרנסה תגיע בקלות רבה יותר ולכן עניין הוא חשוב ביותר.

וודאו שהתחום מבוקש ושיש בו עבודה
למרות שעניין הוא חשוב ,בסופו של דבר אתם לומדים בשביל לפתח קריירה מצליחה ובשביל להתפרנס בכבוד. מסיבה זו עליכם להכניס גם את השיקול של ביקוש לתהליך של בחירת קורס מקצועי. לפני שאתם בוחרים קורס מקצועי נסו לברר עד כמה התחום מבוקש בשוק העבודה והאם תוכלו למצוא פרנסה בתחום. בואו ללמוד במכללת מלט"ש, שם מחכים לכם מגוון רחב של קורסים טכנולוגיים למקצועות מבוקשים בשוק העבודה. הבוגרים שלנו נהנים מעבודה רבה ומהכשרה מקצועית מקיפה שמאפשרת להם להתחיל לעבוד מיד בתום הלימודים.

בררו מהן אפשרויות התעסוקה באזור שלכם והאם המשכורות בתחום מספיקות לכם
למקום המגורים שלכם יש חלק חשוב בשיקולים לגבי הבחירה של הקורס שתשתלבו בו. מקצוע מבוקש בת"א לא תמיד יהיה מבוקש בירושלים וחשוב להבין את זה ולבחור בהתאם. בנוסף לכך, כדאי לברר מהן המשכורות הצפויות בכל תחום ולבדוק האם הן מספיקות עבורכם. ביקוש ושכר הם שני פרמטרים קריטיים שחייבים להיכנס למשוואה שלכם. בסופו של דבר אתם לומדים מקצוע כדי להרחיב את אפשרויות התעסוקה שלכם וכדי ליהנות מהזדמנויות כלכליות רבות יותר. עדיין מתקשים להחליט? בואו לפגישת ייעוץ לימודים במלט"ש. הפגישה מתקיימת ללא עלות על-ידי צוות יועצים מנוסה שיוכל לעזור לכם לבחור את מסלול הלימודים המדויק עבורכם.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X