תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

מכללות מקצועיות באזור ירושלים

יש בה אווירה מיוחדת, אתרים היסטוריים, מקומות קדושים לכל הדתות וגם לא מעט מוסדות לימוד. האווירה הסטודנטיאלית היא חלק בלתי נפרד מירושלים ובנוסף לאוניברסיטה העברית הידועה, יש בה גם הרבה מכללות מקצועיות ללימודי תעודה

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

מכללה מקצועית היא המקום הטוב ביותר ללמוד מקצוע ולהשתלב בהצלחה ובמהירות בשוק העבודה. בימים בהם מציאת עבודה טובה אינה משימה קלה במיוחד, לימודי מקצוע יכולים רק להועיל. מכללת מלט"ש בירושלים היא המקום הטוב ביותר ללימודי תעודה מבוקשים. למה אנחנו כל-כך בטוחים בכך? הנה כמה סיבות טובות.

מכללה בירושלים עם קורסים שמוכרים על-ידי התמ"ת
היתרון הגדול בלימודים במכללת מלט"ש הוא קיומם של קורסים שמוכרים על-ידי התמ"ת. מה זה בעצם אומר? ובכן, על התעודה שתקבלו (אחרי שתעמדו בהצלחה בכל הדרישות) תהיה חותמת של התמ"ת שתהווה אישור להסמכה שלכם. במלט"ש מחכה לכם למשל קורס קירור ומיזוג אוויר שמוכר ע"י התמ"ת ונחשב לאחד הקורסים המבוקשים ביותר. בוגרי הקורס עובדים בתור טכנאי מיזוג אוויר שכירים או עצמאיים ונהנים ממשכורות מתגמלות ושפע של עבודה מעניינת.

מכללה מקצועית בירושלים עם מגוון רחב של מסלולי לימוד
יתרון נוסף שיש ללימודים במלט"ש הוא המגוון העשיר של הקורסים ומסלולי הלימוד. המכללה מציעה לימודים מגוונים שכל אחד יכול למצוא בהם עניין. לימודי טכנאות גז, טכנאי מוצרי חשמל, קורסי חשמל ואלקטרוניקה, קורס מנעולנים, וקורס מנהלי אחזקה הם רק חלק ממסלולי הלימוד שמחכים לכם. את הקורסים מעבירים מרצים בכירים ובעלי ניסיון רב שילוו אתכם במהלך הלימודים וגם אחרי שהם יסתיימו ובמהלך העבודה בשטח.

לימודי תעודה בירושלים
נכון שיש הרבה מכללות ללימודי תעודה בירושלים אבל חשוב שתבחרו בחוכמה את המקום שבו תלמדו. לימודי תעודה מומלצים הם כאלה שכוללים גם שיעורים פרונטאליים אך גם שעות רבות של תרגול מעשי במעבדות. השילוב בין השניים הוא זה שיכשיר אתכם בצורה הטובה ביותר ויאפשר לכם להתחיל ללמוד מיד בתום הלימודים. מכללת מלט"ש מצויידת במעבדות תרגול חדישות עם כל הציוד הדרוש כדי שתוכלו ללמוד ולהתחיל לעבוד. בהצלחה!
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X