תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

ייעוץ לימודים חינם לקורסים בסניפי מלט"ש

במלט"ש מחכים לכם צוות יועצי לימודים מנוסה שיעזור לכם לבחור את הדרך המדויקת עבורכם. כדי שלא תבזבזו זמן וכסף מיותרים וכדי שתוכלו ללמוד מקצוע שמתאים לכם. בואו ללמוד ותתחילו לעבוד!

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אתם יודעים שאתם רוצים ללמוד אבל אתם לא יודעים מה בדיוק. אתם מבינים שלימודים הכרחיים לפיתוח קריירה אבל אין לכם מושג לאיזה כיוון ללכת. קודם כל תירגעו. עצם זה שאתם מתכננים ללכת ללמוד, כבר מקדם אתכם לשלל אפשרויות מצוינות. ובקשר להתלבטויות הגדולות? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

למה כדאי לקבל ייעוץ לימודים
למרות שרבים בוחרים להתחיל ללמוד ללא ייעוץ לימודים, אנחנו מאמינים שכל אחד יכול להיעזר בשירות הזה. גם אם ממש ברור לכם מה אתם הולכים ללמוד, אין לנו ספק שייעוץ לימודים מקצועי יכול לתרום לכם. יועצי לימודים יוכלו לדבר איתכם ולהבין מכם מה השאיפות והחלומות שלכם מצד אחד, ומה היכולות והכישורים שלכם מצד שני. הם יוכלו להראות לכם גם כיוונים שאולי לא חשבתם עליהם ויעזרו לכם לבחור מקצוע שמתאים לכם ותוכלו להתמיד ולהצליח בו. אם תוסיפו לזה את העובדה שזה בחינם לגמרי, תקבלו סיבות טובות להיעזר בייעוץ לימודים במלט"ש.

מגוון גדול של קורסים שמתאימים לכל אחד
מלט"ש מפעילה סניפים בפריסה ארצית כך שלא משנה היכן אתם מתגוררים, תוכלו למצוא מכללה ללימודי מקצוע שקרובה למקום מגוריכם. בכל מכללה מחכה לכם מגוון גדול במיוחד של קורסים מקצועיים שמהם תוכלו לבחור. יועצי הלימודים במלט"ש זמינים עבורכם ויוכלו לעזור לכם קורס טכני שמתאים לכם. ההכרות עם הקורסים והמפגש עם הסטודנטים לעתיד מוליד בדרך כלל כיוונים נפלאים, ומאפשר לכל אחד למצוא תחום שמתאים לו ומעניין אותו.

מרצים בכירים ומנוסים שמלווים אתכם לאורך כל הדרך
היתרון הגדול של הלימודים במלט"ש הוא הליווי הצמוד לאורך כל הדרך. זה מתחיל בפגישות עם יועצי הלימודים שלנו למעשה לא מסתיים גם אחרי שתקבלו את התעודה. המרצים בסניפי מלט"ש הם בעלי מקצוע שמגיעים מהשטח ויודעים בדיוק מה צריך כדי להיות איש מקצוע מצליח ומרוויח. הם יחלקו איתכם את הידע שצברו ואת סודות המקצוע וילוו אתכם במהלך הלימודים כדי שתוכלו גם אתם להצליח. הליווי הצמוד של המרצים שלנו ממשיך גם אחרי הלימודים ובמהלך עבודתכם בשטח תוכלו להתייעץ ולהיעזר בהם. זה יאפשר לכם להתמקצע ולתת ללקוחות שלכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X