תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי בניה בגבס - קורס לטכניקות בניה מודרניות

בואו לשמוע פרטים נוספים על קורס בניה בגבס במלט"ש שמועבר על ידי מרצים בכירים ובעלי ניסיון עשיר בתחום.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

יצא לכם לבקר בבית חדש שנבנה או בדירה שעברה שיפוץ? אם כן (ואנחנו די בטוחים שכן), אז כנראה הבחנתם באלמנטים שנבנו בגבס. התחום של בנייה בגבס כבר לא נחשב לחדש כל-כך ואפשר לגמרי להגיד שהוא כאן כדי להישאר. מדובר באחד החומרים הנפוצים ביותר בעולם הבנייה והשיפוצים ומשתמשים בו לעיצוב חללי פנים ולמגוון רחב של פתרונות יעילים במיוחד. למקרה שתהיתם, לא כל אחד יכול לבנות בגבס. דרוש ידע, דרושה התמקצעות ודרושה הבנה יסודית של שימוש בטכנולוגיה הייחודית הזו. העתיד כבר כאן! אל תפספסו הזדמנות ללמוד מקצוע מבוקש שהביקוש אליו ילך ויגבר ככל שהשנים יעברו.

הדבר הבא בעולם הבניה והשיפוצים
כמו שאמרנו כמעט ולא ניתן לראות בית או מבנה שלא נעשה בו שימוש בבנייה בגבס. משנה לשנה אנו עדים להתפתחויות נוספות ולשכלולים ושדרוגים. אם בהתחלה השתמשו בגבס רק לבניית קירות פנימיים, היום השימושים שלו רחבים הרבה יותר. עיצוב מדפים עם גבס, קרניזים, פתרונות אחסון ועוד שלל אלמנטים אחרים. ומה יהיה בעתיד? אנחנו יכולים רק לשער שהאפשרויות יילכו ויתרחבו ומי שעוסק בבנייה בגבס ייהנה משלל עבודה רווחית ביותר. אם אתם מחפשים מקצוע מתגמל ומעניין, שיש בו גם צדדים עיצוביים וגם עניין ואתגר - בואו ללמוד בנייה בגבס.

קורס בניה בגבס - למי זה מתאים?
בין אם אתם קבלנים שעובדים במקצוע שנים, ובין אם אתם מחפשים את דרככם המקצועית - קורס בנייה בגבס מתאים לכם. מדובר בתחום שהולך וצובר ותאוצה ומי שיש ברשותו את הידע והכלים יכול ליהנות מאפשרויות תעסוקה ורווח גדולות במיוחד. גם אם נדמה לכם שיש לכם "שתי ידיים שמאליות" זה לא בהכרח אומר שלא תצליחו בעבודה בגבס. המקצוע לא דורש יכולות אמנות וגם ניסיון בבנייה ובשיפוצים. במהלך הקורס תרכשו את כל הידע והכלים כדי להצליח וגם אם מעולם לא נגעתם בגבס לפני כן, סמכו עלינו שתוכלו להצליח.

מה לומדים בקורס בנייה בגבס במלט"ש?
הקורס של מלט"ש כולל לימודי בנייה בגבס בטכנולוגיות מתקדמות והוא קורס יחיד מסוגו בארץ. מעבר להכרת סוגי פלטות הגבס והחומרים שאיתם עובדים, תלמדו תחומים מעניינים מהעולמות של עיצוב פנים. שרטוט בניין, טכניקות לעיצוב חללי פנים, בנייה ועיצוב מדפים ואלמנטים מגבס ועוד. בנוסף לכך תרכשו כלים לביצוע הנמכת תקרות, חיתוך פלטות גבס, בניית קירות עגולים, התקנת קירות חשמל ועוד. זהו קורס מקיף ומקצועי שהבוגרים שלו רוכשים ידע רב ויכולים להתחיל לעבוד מיד בתום הלימודים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X