תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי שרברבות - מקצוע שהכסף זורם בו

הדרך שלכם לקריירה מצליחה ורווחית ולהשתלבות מהירה ומוצלחת בשוק העבודה. מחכים לכם!

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

לא קל להיות שרברב. צריך להתעסק בהרבה "חרא" (סליחה על הביטוי) ובטח שלא מדובר בעבודה נקייה. אז לא תלבשו את הבגדים הכי יפים שלכם לעבודה, גם לא תשבו במשרד ממוזג ונקי, לא תעשו פגישות מרובות משתתפים שבהן מעלים תכניות ולא תקבלו לקוחות במשרד שלכם. ועם זאת, זה מקצוע מאתגר שבו כל יום נראה אחרת ומעל הכל מדובר במקצוע מתגמל. חשבתם שרק מים זורמים בשירותים ובמקלחות? אז זהו, שאולי תתפלאו לשמוע אבל זורם שם גם הרבה מאוד כסף. אינסטלטורים מאז ומעולם נהנו מעבודה רבה ועד שלא נפסיק להשתמש בשירותים (וכנראה שזה לא יקרה לעולם), אז גם תמיד תהיה להם עבודה. ומה אנחנו בסך הכל מנסים להגיד לכם? בואו ללמוד קורס שרברבות במלט"ש!

כמה כסף עושה אינסטלטור?
תראו, אין לנו תשובה חד משמעית על זה וכמובן שאפשרויות הרווח של אינסטלטור משתנים מאחד לאחד. אינסטלטור עצמאי יכול להגיע לרווחים של עשרות אלפי שקלים בחודש, ולפעמים אפילו יותר. הכל תלוי בתחרות שהוא עומד בפניה (האם מתחרים שרברבים נוספים על אותו איזור), ובאיכות העבודה שלו (האם לקוחות ימליצו עליו ובכך יגדילו את העבודה שלו?). בנוגע לתחרות אנחנו לא ממש יכולים לעזור אבל בנוגע לטיב העבודה בהחלט כן. קורס שרברבות במלט"ש יכשיר אתכם להתמודדות עם מגוון רחב של בעיות ויספק לכם את כל הכלים כדי להצליח. הקורס כולל חומר עיוני וכן תרגולים מעשיים במעבדות המכללה, כך שמיד בתום הקורס תוכלו להתחיל לעבוד ולפתור בהצלחה בעיות.

האם חייבים ללמוד כדי לעסוק בשרברבות?
ברמת העיקרון אין חוק שקובע שרק אנשים בעלי תעודת שרברב יכולים לעסוק במקצוע, ועם זאת אנחנו מאמינים שלא כדאי לדלג על שלב הלימודים. מעבר לידע המקצועי שתרכשו (שהוא חשוב לאין שיעור), התעודה תאפשר לכם להשיג לקוחות רבים יותר. היום תעודת מקצוע שווה הרבה כסף וכמעט בכל תחום אנשים יבקשו "לראות תעודה" לפני שיתנו לכם לטפל להם בבעיות האינסטלציה. אז האם זה הכרחי? לא. האם זה ישתלם לכם? בהחלט כן.

לימודי שרברבות לאנשים עובדים - יש דבר כזה?
אנחנו יודעים שאתם עסוקים, חלקכם אפילו כבר עובד במקצוע ואין סיבה שתתנו לשום דבר להפריע לכם, כולל ללימודי מקצוע. במלט"ש מחכה לכם קורס אינסטלציה לאנשים עובדים כך שתוכלו ללמוד ולהמשיך לעבוד במקביל. תכנית הלימודים כוללת לימודי ערב או ימי שישי למשך פרק זמן של מספר חודשים. אנו ממליצים לכם להשקיע את הזמן הזה במיוחד אם אתם מחפשים מקצוע רווחי ומבוקש. כמו שאמרנו, אנשים תמיד יצטרכו שירותים ומקלחות ותמיד תהיינה בעיות ותקלות בתחום (וזה בכלל לא משנה כמה תתפתח הטכנולוגיה).
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X