תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

מיזוג אויר - בואו ללמוד מקצוע חם

אם יש מישהו בישראל שעובד יותר קשה מהמזגנים אלו טכנאי המזגנים. ככה זה כמעט בכל דירה בארץ יש לפחות מזגן אחד וברוב הדירות נמצא מזגן בכל חדר

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אתם יודעים מה אומרים. ככל שיש יותר מזגנים יש יותר תקלות ויותר עבודה לטכנאי מזגנים. אז אם אתם מחפשים מקצוע מבוקש עם עבודה בשפע ושכר מתגמל, לכו ללמוד טכנאי מיזוג אוויר. לא סתם זה נחשב ל"מקצוע חם" (תרתי משמע) כל-כך. בסניפים השונים במכללת מלט"ש מחכה לכם מסלול לימודי טכנאי קירור ומיזוג אוויר. המסלול כולל לימודים עיוניים ותרגולים מעשיים במעבדה והוא ללא ספק המקום הטוב ביותר ללמוד את המקצוע.

קורס מיזוג אוויר במלט"ש - לסיים ללמוד ולהתחיל לעבוד
היתרון הברור של לימודים במכללת מלט"ש הוא שהם מכינים אתכם בצורה הטובה ביותר לשטח. כל תכנית הלימודים מותאמת כדי לספק לכם את כל הידע והכלים הדרושים להתחלת עבודה מידית בתום הלימודים. את כל ההתנסויות תעשו תוך כדי הלימודים, ובמקביל לרכישת הידע המקצועי, כך שמיד בסיומם תוכלו לבקר בבתי לקוחות ולפתור את תקלות המזגנים שלהם בהצלחה.

קורס טכנאי קירור ומיזוג אוויר במלט"ש - מתאים גם לאנשים עובדים
יתרון נוסף שיש בלימודים במלט"ש הוא שניתן לשלב אותם עם עבודה יום יומית. אנחנו יודעים איך זה: אתם לא באמת יכולים להפסיק לעבוד כדי ללמוד מקצוע, וחייבים להכניס כסף במקביל ללימודים. בדיוק בגלל זה יצרנו מסלול לימודי מקצוע לאנשים עובדים. המסלול כולל לימודי ערב ולימודים בימי שישי ויאפשר לכם להמשיך בשיגרת העבודה שלכם ותוך כדי כך לפעול למען פיתוח הקריירה המקצועית שלכם.

לימודי מיזוג אוויר במלט"ש - מקצוע רווחי שתמיד יהיה לו ביקוש
אם אתם מחפשים לימודים פרקטיים שישמשו אתכם בשוק העבודה, קורס מיזוג אוויר הוא ללא ספק התשובה. מדובר בתחום מבוקש שכנראה תמיד יהיה לו ביקוש, והביקוש אליו אפילו יגבר. משכורת טכנאי מיזוג אוויר נחשבת לרווחית ביותר בכל ימות השנה ולא רק בקיץ והיא יכולה להגיע גם לסכום מכובד בן 5 ספרות. רוב טכנאי מיזוג האוויר עובדים כעצמאים אך תוכלו למצוא גם עבודה רווחית בתור שכירים. כדי לשמש טכנאי מזגנים מוסמך עליכם ללמוד את התחום באופן מסודר ולקבל תעודת הסמכה. מעניין אתכם? בואו לפגישת ייעוץ ללא עלות במכללת מלט"ש. היועצים המנוסים שלנו יסבירו לכם על הלימודים, על הדרישות ועל שלל האפשרויות שמחכות לכם.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X