תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

ייעוץ לימודים להכשרה מקצועית

כשיש כל-כך הרבה מסלולי לימוד מקצוע וכל-כך קורסים ולימודי תעודה, הבחירה הופכת קשה במיוחד. אז איך תדעו מה מתאים לכם?

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אתם יודעים שאתם רוצים ללמוד מקצוע. אתם מבינים שזה חשוב, שזה יקדם אתכם ושזה יקפיץ אתכם גם בשכר, גם בעניין שבעבודה וגם ביכולות האישיות שלכם. אם אתם מזדהים עם כל מה שרשמנו אתם כבר בחצי הדרך לקידום משמעותי בקריירה שלכם, ועכשיו כל שנותר הוא לבחור מה ללמוד. אז זהו, שזהו החלק הקשה בכל הסיפור הזה. איך תדעו מה יעניין אתכם גם במהלך הלימודים וגם בעבודה לאחר מכן? איך תדעו אם זה מקצוע מבוקש שיש בו עבודה וגם כזה שיש בו כסף? ייעוץ לימודים הוא התשובה. אין שום סיבה שתעברו את כל ההתלבטויות האלה לבדכם ויועצי לימודים מנוסים יוכלו להראות לכם את הכיוון הנכון עבורכם.

מה קורה בפגישת ייעוץ לימודים במלט"ש?
אנחנו במלט"ש מלווים אתכם מהרגע שבו אתם מתעניינים בלימודים ועד לרגע שאתם יוצאים לשוק העבודה. כמובן שצוות המרצים שלנו זמין עבורכם גם לאחר שתסיימו את הלימודים לשאלות, התייעצויות וליווי מקצועי ואישי. בשלב ההתעניינות מחכה לכם צוות מנוסה של יועצי לימודים שישמח לקבוע איתכם פגישת ייעוץ ללא עלות. במהלך הפגישה ינסו היועצים להבין את תחומי העניין שלכם, את הכישורים והיכולות שלכם וכך לסייע לכם לבחור את המסלול הנכון עבורכם. בפגישה יספרו לכם על כל מסלולי הלימוד וכמובן שישיבו לכל שאלה שעולה לכם. פגישת ייעוץ לימודים היא הכרחית עבור מי שמתלבט באיזה מסלול לבחור והיא בהחלט יכולה לעשות סדר בכל הלבטים והשאלות.

ייעוץ קריירה - הדרך שלכם לקחת את ההחלטות המדויקות עבורכם
יצא לכם לפגוש מישהו שמודה שעשה בחירה שגויה בנוגע לקריירה שלו? הכרתם אנשים שלמדו מקצוע אחד וזמן קצר לאחר מכן פנו לתחום אחר לגמרי? למעשה לא חסרים אנשים כאלה ואין ספק שבחירת קריירה היא סוגיה מאתגרת ביותר. ייעוץ לימודים ובחירת מסלול קריירה יכול לסייע לכם להימנע מלקיחת החלטות שגויות ויאפשר לכם להתמקד בתחום המתאים עבורכם. גם אם נדמה לכם שאתם בטוחים לחלוטין במה שאתם רוצים ללמוד ולעסוק בו, אנחנו ממליצים לכם לא לוותר על ייעוץ לימודים. יועצים מוסמכים יוכלו להציג לכם שלל כיוונים ואולי ישנו את כיוון המחשבה שלכם באופן שיעזור לכם לבצע את הבחירות הנכונות עבורכם.

איפה מקבלים ייעוץ לימודים?
כמעט בכל מכללה או מוסד לימודים יחכו לכם יועצי לימודים שיסייעו לכם לבחור את המסלול הנכון עבורכם. בנוסף ליועצי הלימודים של המכללות תוכלו לעבור יעוץ לימודים על-ידי גורמים חיצוניים ואובייקטיביים כביכול אך זה לא תמיד יהיה מומלץ כל-כך. פגישות ייעוץ אלו בדר"כ יעלו לכם כסף (בעוד במוסדות הלימוד הן לרוב יהיו בחינם), וזהו שיקול חשוב עבור מי שהולך להוציא את מיטב כספו על לימודים. בנוסף לכך, יועצי הלימודים החיצוניים לא בקיאים בכל מוסדות הלימוד הקיימים ולא תמיד יוכלו לשים את האצבע על המסלול הספציפי המדויק עבורכם.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X