תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים מקצועיים מומלצים לחיילים משוחררים

השתחררתם ממש עכשיו מהצבא וכל מה שמעניין אתכם הוא לעבוד ולהרוויח כמה שיותר כסף? אתם לא לבד!

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

הרצון והחלום הזה משותף כמעט לכל החיילים המשוחררים ויש כמה דרכים לעשות זאת. עבודות רווחיות בדרך כלל דורשות ניסיון תעסוקתי קודם או השכלה מקצועית מתאימה. העניין הוא שכשמשתחררים מצה"ל לרוב אין לא את זה ולא את זה. אז אתם יכולים להתחיל לימודי תואר אקדמי ו"להקפיא" את החלום לעשות הרבה כסף לשלוש השנים הקרובות, ואתם יכולים לבחור במלט"ש. אצלנו מחכים לכם מגוון עצום של קורסים מקצועיים קצרי טווח שבתוך זמן קצר במיוחד יעניקו לכם השכלה מקצועית משמעותית. זה אומר שבתוך חודשים ספורים תוכלו לצאת לשוק העבודה ולהתחיל להרוויח בגדול.

מהם המקצועות הרווחיים ביותר?
כדי להרוויח הרבה כסף צריך לבחור קורס מקצועי למקצוע מבוקש, כזה שיש בו הרבה עבודה. אז מה הם המקצועות האלו? ובכן, למעשה הביקוש הוא עניין של תקופות והוא משהו שעתיד להשתנות מעת לעת. כך למשל טכנאי סלולר הפך בשנים האחרונות למקצוע מבוקש ורווחי בעוד לפני קצת יותר מעשור אף אחד לא חשב שכך יהיה. נכון להיום מקצועות הבנייה נחשבים למבוקשים ביותר, ואם נסתכל על התפתחות הנדל"ן בארץ, נבין כי הוא כנראה הולך להיות מקצוע מבוקש גם בשנים הבאות. לצד המקצועות האלו ישנם מקצועות שתמיד יהיו מבוקשים ושתמיד תהיה בהם עבודה כמו למשל: אינסטלטור, טכנאי גז, טכנאי מוצרי חשמל ביתיים ועוד. בשנתיים האחרונות טכנאי מערכות מיגון הפך גם כן למקצוע מבוקש שניתן להרוויח בו הרבה מאוד כסף. את כל המקצועות האלו תוכלו ללמוד במכללת מלט"ש ולקבל הכשרה מקצועית מקיפה ומעודכנת לצרכי השוק.

כמה זמן נמשך קורס מקצועי למקצוע מבוקש?
כפי שוודאי הבנתם למלט"ש מגיע מי שרוצה להרוויח הרבה כסף ואין לו זמן או רצון ללמוד תואר אקדמי שנמשך 3 שנים. הקורסים מתאימים במיוחד עבור חיילים משוחררים שרוצים להתחיל קריירה מצליחה מיד עם שחרורם מצה"ל ומבלי להתעכב יותר מידי זמן. משך הקורסים המקצועיים במלט"ש משתנה מקורס לקורס, אך הממוצע הוא חצי שנה כאשר ישנם קורסים ארוכים יותר וכאלה קצרים יותר. מדובר בפרק זמן הגיוני לחלוטין לרכישת מקצוע מבוקש וכמובן שניתן לבחור בלימודי ערב ולהמשיך לעבוד תוך כדי הלימודים.

למה הבחירה במלט"ש משתלמת כל-כך?
נכון שאנחנו לא ממש אוביקטיבים אבל אנחנו באמת ובתמים חושבים שמכללת מלט"ש היא הבחירה הטובה ביותר עבור חיילים משוחררים שמחפשים לימודי קורסים מקצועיים. המרצים במלט"ש מגיעים כולם מהשטח ויש להם ניסיון עשיר גם בהוראה אך גם בעיסוק במקצוע. הם יחלקו איתכם את הסודות והטכניקות שיאפשרו לכם להיות אנשי המקצוע הטובים ביותר. תכניות הלימוד במלט"ש מקיפות במיוחד ומסונכרנות עם כל החידושים והעדכונים בתחום. סיבה נוספת שהופכת את לימודי המקצוע במלט"ש למשתלמים כל-כך אלו הלימודים המעשיים במעבדות התרגול. כל קורס מקצועי כולל שעות תרגול רבות במיוחד שבהן תתנסו בעבודה האמיתית ותוכלו לתרגל את מה שהמקצוע דורש. זה אומר שבסוף הלימודים תוכלו לצאת לשטח כשאתם בשלים ומוכנים ותוכלו לעסוק במקצוע מיד כשתקבלו את התעודה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X