תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודים לרישום בפנקס הקבלנים

אצלנו במלט"ש מחכה לכם קורס קבלני שיפוצים שמתקיים בשיתוף התאחדות קבלני השיפוצים וכולל הכנה למבחנים.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אם אתם מתעניינים בלימודי קורס קבלן שיפוצים או אם אתם כבר עוסקים במקצוע בפועל, וודאי שמעתם על פנקס הקבלנים. זהו פנקס שכל מי שרשום נהנה ממעין "תן תקן" או אם תרצו אישור של התאחדות הקבלנים בישראל שמעיד שעברתם את בחינות ההסמכה ועמדתם בכל הדרישות כדי להיכנס למועדון האקסלוסיבי של פנקס הקבלנים. ולמה זה חשוב כל-כך? התחרות בענף הבנייה היא קשה במיוחד ועל כל עבודה או פרויקט נלחמים ביחד איתכם עוד קבלנים רבים. רישום בפנקס הקבלנים מהווה יתרון ברור וקלף מנצח שיכול להכריע את הכף לטובתכם. אז איך עושים את זה? לצערנו הרב ניסיון בתחום (גדול ככל שיהיה) אינו מספיק כדי להירשם בפנקס הקבלנים ורק אם תעברו את הבחינה תוכלו להיכנס אל הפנקס.

למה חשוב להירשם בפנקס קבלני השיפוצים?
כמו שאמרנו, התחרות הגדולה בענף הבנייה היא סיבה מצוינת למה כדאי לכם להירשם בפנקס, אך היא לא הסיבה היחידה. מעבר ליתרון הגדול שהפנקס הזה מעניק לשמכם המקצועי, הוא גם מאפשר לכם לבצע עבודות מסוגים רבים ומגוונים יותר. ישנן עבודות בניה הנדסאיות שדורשות אישורים מיוחדים ואילו קבלן שרשום בפנקס יוכל להשיג אותם בקלות רבה יותר. זה אומר שאפשרויות הבנייה שלו יהיו רבות יותר והוא יוכל להשיג כמות לקוחות גדולה יותר.

הכנה למבחני רישום בפנקס הקבלנים
קבלן שיפוצים 131 הוא קבלן שרשום בפנקס הקבלנים ורשאי לבצע מגוון עבודות בהיקפים כספיים גדולים מאלו שלא רשומים בפנקס. בחינת ההסמכה של התאגדות קבלני השיפוצים כוללת שאלות שנועדו לבחון את הידע התיאורטי שלכם בתחום. בין תכני הלימוד שיש לדעת לקראת המבחן ניתן למנות: חוקים ותקנות בנייה, חישוב כמויות, ארגון אתר בנייה, בטיחות בעבודה, קריאת תוכניות ועוד. קורס קבלני שיפוצים במלט"ש מתקיים בשיתוף עם התאחדות הקבלנים ומעבר לזה שמדובר בקורס מקצועי מומלץ, הוא גם יכין אתכם לבחינות הרישום.

כיצד מקבלים רישיון קבלן שיפוצים?
שוק השיפוצים הוא בין השווקים הפרוצים ביותר כאשר עד לפני מספר שנים כל אחד יכול היה להכריז על עצמו "קבלן שיפוצים". התקנות החדשות שיצאו עשו סדר בתחום וקבעו באופן ברור מיהו קבלן רשום ומוכר ומי לא. כדי להיות קבלן רשום צריך כמובן להירשם בפנקס הקבלים שמהווה "תו תקן" ואישור רשמי לעסוק במקצוע. קבלן רשום יכול להגיש מכרזים לביצוע עבודות ממשלתיות ולמרות שאין זו חובה להיות קבלן רשום זה מאוד מומלץ ויכול לעזור לכם בהגדלת הרווחים והיקף העבודה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X