תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

3 סיבות טובות לרכוש מקצוע נוסף

גם אם אתם יודעים מאז ומעולם מה תרצו לעשות כשתהיו גדולים, וגם אם רכשתם מקצוע שנדמה לכם שלעולם לא תרצו להחליף - אנחנו ממליצים לכם לרכוש מקצוע נוסף.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

החיים הם דינאמיים ולא תמיד אפשר לצפות את השינויים שהם יביאו איתם. כשאתם רוכשים מקצוע נוסף אתם יוצרים לעצמכם תעודת ביטוח שגם אם תבוא הפתעה לא צפויה, אתם תהיו מוכנים אליה ותוכלו להמשיך לעבוד ולהרוויח. יש סיבות נוספות למדוע כדאי לכם לרכוש מקצוע נוסף והנה שלוש בולטות שבהן.

לימודי מקצוע נוסף מאפשרים להתמודד עם השחיקה
לעבוד כל החיים במקצוע אחד זה שוחק. גם אם מדובר במקצוע מעניין ומהנה במיוחד קשה מאוד לעסוק באותה עבודה במשך כל החיים. השחיקה היא גדולה והיא משותפת כמעט לכולם, ובמיוחד למי שעוסק במקצועות טכניים. כשאתם רוכשים מקצוע נוסף אתם יכולים להתמודד עם השחיקה הזו וכאשר נמאס לכם מהמקצוע שלכם אתם יכולים לדלג בקלות ובמהירות אל האתגר הבא.

לימודי מקצוע נוסף מאפשרים להתמודד עם השינויים בשוק העבודה
כמו שאמרנו וכמו שאתם וודאי יודעים העולם הוא דינאמי ונתון לשינויים רבים. אופנות וטרנדים באים והולכים ומה שהיה רלוונטי בעבר אינו רלוונטי כעת. דוגמה ברורה לכך הם טכנאי הסלולר שהפכו לאחד מהמקצועות המבוקשים ביותר בשוק העבודה. הם החליפו את טכנאי הטלפונים הנייחים שכמעט ואין להם עבודה כעת. זו המחשה לכך שהעולם נתון לשינויים וביום בהיר אחד אתם עלולים למצוא את עצמכם עם מקצוע שאינו רלוונטי יותר. אם תשכילו לרכוש מקצוע נוסף תוכלו להתמודד עם השינויים הללו וליצור לעצמכם רשת ביטחון לכל מקרה שלא יהיה.

לימודי מקצוע נוסף מעשירים את ארגז הכלים המקצועי שלכם
אנשי מקצוע וטכנאים מצליחים הם כאלו שמסוגלים להציע ללקוחות שלהם יותר מהשאר. זה אומר שאם הם טכנאי מקררים הם ידעו לתקן גם תנורים בעת הצורך. אם הם עוסקים בתחום של קירור ומיזוג אוויר והם ידעו לפתור בעיות ותקלות גם בתחום הגז, הם יהנו מעבודה רבה יותר. לימודי תעודה למקצוע מבוקש נוסף עוזרים לכם להעשיר את ארגז הכלים שלכם ולהציע ללקוחות שלכם שירותים רבים ומגוונים יותר. זה אומר שתיהנו מעבודה רבה יותר ומהזדמנויות נוספות להרוויח.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X