תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים מקצועיים ביום שישי

פעם בשבוע, חודשים ספורים מהיום ויש לכם מקצוע שפותח המון דלתות. בואו לשמוע פרטים נוספים אצל יועצות הלימודים שלנו.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

ברור לכם שבשביל להצליח להשתלב בשוק העבודה אתם חייבים לעבור הכשרה מקצועית מתאימה. ברור לכם שבשביל להתקדם ולהצליח אתם חייבים קורס מקצועי שישדרג את הידע והיכולות שלכם ויעזור לכם להשיג יותר לקוחות. אבל אין לכם זמן, אתם עובדים כל-כך קשה ולא רואים איפה אתם מצליחים לשלב לימודי מקצוע. אז יש לנו פיתרון בשבילכם - קורסים מקצועיים בימי שישי! כן כן, אנחנו יודעים שזה היום הפנוי שלכם, ואנחנו יודעים שכשמגיע סוף השבוע אתם ממש עייפים ובכל זאת. פנו לעצמכם את ימי שישי לכמה חודשים בלבד ובואו ללמוד קורס מקצועי. "ההקרבה" הזו תשתלם לכם , תקדם אתכם ותפתח אתכם. אצלנו במלט"ש מחכים לכם המון קורסים טכניים למקצועות מבוקשים בשוק העבודה. הקורסים מועברים על-ידי מרצים מנוסים ומתאימים לאנשים עובדים.

לימודי תעודה בימי שישי
תעודה מקצועית היא הרבה מעבר לנייר והיא ללא ספק יכולה לקדם אתכם ואת הקריירה שלכם. גם אם יש לכם המון ידע בתחום, וגם אם אתם עובדים בו בערך מאז שאתם זוכרים את עצמכם, לתעודה יש ערך רב. היא נותנת למעשה אישור רישמי שאתם בעלי מקצוע ומאפשרת להשיג יותר לקוחות נאמנים. במכללת מלט"ש לא תצטרכו להפסיד עבודה לטובת לימודים ותוכלו לשלב אותם בסדר היום ובשיגרה.

קורסים מקצועיים לאנשים עובדים
בימנו קשה מאוד לא לעבוד, ומעטים הם אלו שיכולים לפנות עכשיו כמה חודשים כדי לרכוש מקצוע מבלי לעבוד במקביל. אנחנו במלט"ש מבינים את זה ובדיוק בגלל יצרנו מסלולי לימוד לאנשים עובדים. במסגרת המסלול תלמדו לימודי ערב וימי שישי ותוכלו רכוש מקצוע מבוקש ולהמשיך להתפרנס תוך כדי הלימודים. מהיום אין יותר תירוצים! באים ללמוד ורוכשים ידע וניסיון לקריירה מצליחה.

קורס מקצועי קצר עם לימודים בימי שישי
לא כולם בנויים ללימודי תואר שנמשכים 3 שנים, וזה בסדר. שוק העבודה צריך ומקבל בברכה גם אנשים ש"הסתפקו" בלימודי תעודה של כמה חודשים. אם אין לכם זמן, רצון, או יכולת לפנות עכשיו שנים רבות לטובת לימודים, קורסים מקצועיים הם התשובה בשבילכם. איך זה עובד? במשך כמה חודשים (משך הלימודים משתנה מקורס לקורס) תלמדו מקצוע מבוקש ובסופו תוכלו להשתלב מיידית בשוק העבודה. ההכשרות הטכניות במלט"ש כוללות תרגולים מעשיים רבים כך שבסוף הלימודים תוכלו לצאת מיד לעבוד ולהרוויח.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X