תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

5 מקצועות שכדאי למחפש כיוון להכיר

זה מבלבל, זה מפחיד, זה מלא בסימני שאלה וזה אחד התהליכים המורכבים ביותר שבן אדם בוגר צריך לעבור.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

למרות כל המורכבות, מציאת כיוון בקריירה היא דבר כדאי ומשתלם וככל שתקדימו לעשות זאת- כך יהיה לכם קל יותר להשתלב בשוק העבודה במקצוע שמעניין אתכם וגם כזה שאפשר להרוויח בו משכורת מתגמלת. מרגישים שאין לכם שום מושג לאן לפנות ומה ללמוד? הגעתם למקום הנכון! ריכזנו חמישה מקצועות מבוקשים שכדאי לכם מאוד להכיר. לכו תדעו, אולי אחד מהם הוא הכיוון שמתאים דווקא לכם.

טכנאי קירור וגז
במדינה חמה כמו שלנו, עבודתם של טכנאי הגז אינה נגמרת לעולם. במדינה בה בכל בית יש לפחות מזגן אחד (וברוב הבתים גם יותר מזה), זה רק טבעי שלטכנאי הגז יש עבודה רבה ומעניינת במיוחד. אז בנוסף לזכות לפתור תקלות ולהשיב לאנשים את איכות חייהם, תוכלו לפגוש בעבודתכם אנשים רבים, לבקר בבתים שונים, וגם להרוויח כסף מצוין ממקצוע מבוקש ונדרש.

טכנאי מערכות מיגון והתראה
התחום של מערכות מיגון (אזעקות ומצלמות אבטחה למיניהן) הפך למבוקש ביותר בשנים האחרונות. יותר ויותר עסקים ובתים פרטיים בוחרים להציב מערכות מסוג זה במטרה להגביר את הביטחון. כדי לעסוק במקצוע תצטרכו לעבור קורס טכנאי מערכות מיגון והתראה שיחשוף אתכם לכל שיטות העבודה הקיימות.

בניה בגבס
אם יש לכם ידיים טובות, זה יכול להיות כיוון מעניין מאוד עבורכם. מומחה גבס עוסק למעשה בכל התחום של בנייה בגבס שהפך פופולרי ביותר בתקופה האחרונה. בעבודתכם השוטפת תעסקו בבניית קירות גבס פנימיים, תקרות גבס, אלמנטים דקורטיביים מגבס ועוד.. זהו מקצוע מעניין ומבוקש שכולל עבודה מגוונת, יצירתית ורווחית.

תכנות CNC
התחום של CNC , הלוא הוא עולם העיבוד השבבי, תופס מקום של כבוד בתעשיות וגם בעולם ההייטק. בשל המרכזיות של התחום, דרושים בוגרי לימודי CNC באופן כמעט תמידי. זהו מקצוע מבוקש שכולל נגיעה בעולמות התעשייה וההייטק והמשכורות בו נחשבות למתגמלות במיוחד.

טכנאי סלולר וטאבלטים
עוד מקצוע מבוקש שיש לו עתיד רחוק הוא טכנאי סלולר וטאבלטים. כשלכל אחד בארץ יש לפחות מכשיר אחד זה ברור ומובן שלטכנאי הסלולר תהיה עבודה רבה.אבל עזבו את הכסף שמצפה לכם, תהיה לכם להשיב לאנשים את השקט והשלווה שאבדה להם ברגע שהמכשיר הסלולרי שלהם התקלקל...
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X