תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסי מקצוע בפיקוח התמ"ת

מחפשים קורס למקצוע מבוקש? כזה שתוכלו בסיומו להשתלב בקלות ובמהירות לעבודה רווחית? הגעתם למקום הנכון!

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אין ספק שככל שעוברות השנים נהיה יותר קשה ומורכב להשתלב בשוק העבודה. הטכנולוגיה שמתפתחת צמצמה את הצורך באנשי המקצוע, ומי שלא יתאים את עצמו לשינויים עלול למצוא את עצמו לשינויים עלול להיתקל בקשיים רבים במציאת עבודה. אז מה עושים? לימודי מקצוע כמובן! זוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם קריירה מצליחה בתחום שתבחרו. מכללת מלט"ש מציעה מגוון קורסים בפיקוח משרד התמ"ת, קורסים שהתכנים בהם מותאמים לשוק העבודה ומסייעים לבוגרים להשתלב בו בקלות.

למה כדאי לבחור בקורסים בפיקוח התמ"ת?
היתרונות של קורסים שמתקיימים בשיתוף עם משרד התמ"ת הם רבים ומגוונים. היתרון הבולט ביותר הוא שמשרד העבודה מפקח על תכני הלימוד בקורסים אלו ומוודא שהם תואמים את בחינות ההסמכה ואת העבודה בשטח. הפיקוח הזה מבטיח שתלמדו בקורס מקיף למקצועות טכניים, קורס שיאפשר לכם להשתלב בשוק העבודה. מקצועות רבים דורשים מבחני הסמכה כדי לעבוד בהם וכאשר הקורסים מפוקחים ישנם סיכויים גדולים יותר שתוכלו לעבור את המבחנים בקלות. יתרון נוסף שיש לקורסים מסוג זה הוא המעטפת והשם שנותן משרד העבודה. בוגרי הכשרות מקצועיות של משרד התמ"ת נהנים מידע גדול יותר ונחשבים למקצועיים יותר בעיני לקוחות ומעסיקים.

מכללה ללימודי קורסים בפיקוח משרד העבודה
אנחנו במלט"ש מאמינים שלימודי מקצוע שווים הרבה מאוד בשוק העבודה. במיוחד בתקופה הנוכחית, בה כל אחד מגדיר את עצמו כאיש מקצוע וכמעט ואין פיקוח על הדברים. מחכים לכם אצלנו מספר קורסים שמפוקחים על ידי משרד העבודה ויאפשרו לכם לצאת עם תעודת מקצוע והסמכה רשמית. בין הקורסים תוכלו למצוא את קורס טכנאי קירור ומיזוג אוויר שמפוקח ע"י התמ"ת וכולל תכנים שימושיים לעבודה בשטח. בוגרי הקורס ייהנו מתעודה מוכרת על ידי התמ"ת ויוכלו ליהנות משלל אפשרויות תעסוקה.

קורסים של משרד התמ"ת בירושלים
תושבי ירושלים והסביבה נהנים מאפשרות נהדרת של לימודי מקצוע בפיקוח משרד התמ"ת. בסניף הירושלמי של מלט"ש מחכות לכם הכשרות שונות ומגוונות שמפוקחות על ידי משרד העבודה ויאפשרו לכם לרכוש מקצוע מבוקש ורווחי. הלימודים במלט"ש כוללים חומרים עיוניים ודגש גדול על עבודה מעשית ותרגול במעבדות. זוהי הדרך הטובה והבטוחה לסיים את הלימודים כשברשותכם ידע רב שישמש אתכם לעבודה בשטח מיד בתום הלימודים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X