תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים מקצועיים משולבים

בעידן של היום ידע הוא כוח וככל שיש לך יותר ידע כך יהיה לך יותר כוח. זה נכון במיוחד לאנשי מקצוע בתחומים הטכניים שנאלצים להתמודד עם תחרות קשה במיוחד.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

משנה לשנה ישנם יותר ויותר טכנאים (מכל התחומים) ורק ידע יאפשר לכם לצבור כוח ולנצח בתחרות. ניצחון בתחרות משמעותו לקוחות, הכנסות ורווחה כלכלית. אנחנו במלט"ש מבינים שככל שתהיו מקצועיים יותר ובעלי ידע רב יותר כך תוכלו להציע ללקוחות שלכם יותר וליהנות מעבודה רבה. בדיוק בגלל זה יצרנו מסלולי לימוד משולבים שבהם תוכלו לרכוש השכלה מקצועית בתחומים שונים. זוהי הדרך הטובה ביותר להצליח בשוק העבודה ולהשיג לקוחות רבים.

הכשרה טכנית למקצועות מבוקשים
למה לבחור בקורס אחד אם אפשר לבחור בשניים ואפילו בשלושה? המסלול המשולב במלט"ש מציע לכם ללמוד 3 קורסים במחיר מנצח. מדובר במסלול ייחודי שבו תוכלו להתמקצע בלימודי מקצוע מבוקש בשוק העבודה. כך תוכלו "להחזיק" במספר תעודות מקצועיות שיאפשרו לכם לעסוק במספר מקצועות ולתת ללקוחות שלכם שירות מקיף ונרחב יותר.

לימודי תעודה קצרים
אם אתם רוצים להשתלב בקלות ובמהירות בשוק העבודה לימודי תעודה מקצועית הם ללא ספק הפתרון בשבילכם. אלו לימודים קצרים (יחסית לתואר ראשון) שבסופם תקבלו תעודה מקצועית שתאפשר לכם לעסוק במקצוע שלמדתם. החידוש הגדול שאנחנו במלט"ש מספקים לתלמידים שלנו הוא לימודי תעודה משולבים שבסיומם תצאו אפילו עם 3 תעודות מקצועיות. כל הקורסים אצלנו במכללות מועברים על ידי מרצים בכירים שמלווים את הסטודנטים במהלך הלימודים וגם לאחריהם.

קורסים מקצועיים עם תרגול מעשי
ידע עיוני ותיאורטי הוא חשוב ואין לזלזל בו. יחד עם זאת, תרגול מעשי במהלך הלימודים הוא מה שיאפשר לכם להגיע לשטח כשאתם מוכנים ומנוסים הרבה יותר. כך תוכלו לפתור מגוון רחב של בעיות ותקלות ולתת ללקוחות שלכם שירות יעיל ומקצועי. מסלול לימודים משולב במכללת מלט"ש כולל לימודי מספר מקצועות מבוקשים תוך דגש גדול במיוחד על תרגול מעשי במעבדות. במהלך הלימודים תתנסו בפיתרון תקלות אפשריות באופן נרחב, מה שיאפשר לכם לסיים את הלימודים כשאתם יכולים להתחיל לעבוד באופן מיידי. הבחירה במסלול המשולב היא בחירה בהצלחה! לימודי קורסים מקצועיים במחיר מנצח וברמה גבוהה ביותר.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X