תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

הכשרה מקצועית לחסרי ידע

גם אם אין לכם בגרות מלאה וגם אם אין לכם רצון או פנאי להשקיע בלימודי תואר ראשון, אין שום סיבה שלא תצליחו להשתלב במעגל העבודה.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

זה נכון שידע מקצועי הוא חשוב אבל יש מספר דרכים שתוכלו לרכוש אותו, גם אם לא עשיתם זאת בעבר. אף פעם לא מאוחר מידי! במכללת מלט"ש מחכים לכם קורסים מקצועיים למתחילים וכאלו שלא מחזיקים בידע וניסיון במגוון רחב של תחומים. כך תוכלו לרכוש השכלה רלוונטית ולהשתמש בה לטובת פיתוח קריירה והשתלבות בשוק העבודה. ההכשרות המקצועיות שלנו כוללות חומר עיוני ותרגול מעשי במעבדות והן מיועדות למי שרוצה להתחיל לעבוד וכמובן להצליח.

קורסים טכניים לחסרי ניסיון
יש שאומרים שבתחום הטכני ניסיון בשטח הוא זה שחשוב, ושבלעדיו כל ידע שבעולם לא יהיה שווה. אנחנו לא מזלזלים בכוחו של הניסיון המעשי אך בהחלט חושבים שידע הוא חשוב לא פחות ממנו. ההכשרות הטכנולוגיות במכללת מלט"ש מתאימות גם למי שאין לו כל ידע קודם אך יש לו מוטיבציה ורצון להשתלב בתפקידים טכניים מבוקשים. צוות המרצים המנוסה שלנו ילמד אתכם את כל סודות המקצוע ואת כל מה שדרוש כדי להצליח. היתרונות הגדולים של לימודים במכללת מלט"ש הם בתרגולים המעשיים הרבים שנכללים במסגרת הקורס. שעות רבות מתוך תכנית הלימודים מוקדשות לתרגול במעבדות, מה שיוסיף לניסיון שלכם ויכין אתכם בצורה המיטבית לעבודה בשטח.

לימודי מקצוע למתחילים
מחפשים את הכיוון המקצועי שיפתח לכם דלתות לעבוד ולהרוויח? כדאי שתתחילו בלימודי מקצוע. גם אם נדמה לכם שתוכלו להסתדר בלעדיהם, זו הדרך הטובה ביותר שבאמצעותה תוכלו לרכוש ידע פרקטי ושימושי. למכללת מלט"ש סניפים בפריסה ארצית שבהם תוכלו להשתלב במגוון קורסים מקצועיים למתחילים. הלימודים מיועדים לחסרי ידע וניסיון שמעוניינים להעשיר את ארגז הכלים שלהם ולרכוש מקצוע מבוקש בשוק העבודה. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממכללה וותיקה, מרצים בכירים, מעבדות מצוידות ותכניות לימודים עשירות במיוחד.

הכשרה מקצועית למקצוע מבוקש
מי מאיתנו לא רוצה להרוויח הרבה כסף? מי מאיתנו לא רוצה לעסוק במקצוע שיש בו תמיד עבודה? המקצועות הטכניים היו וכנראה גם תמיד יהיו מקצועות מבוקשים שלא חסרה בהם עבודה. טכני גז, מומחה בנייה בגבס, טכנאי קירור ומיזוג,  טכנאי מכשירי סלולר, מערכות מיגון ותחומים נוספים נלמדים במכללת מלט"ש ומתאימים גם למתחילים ולמי שאין לו כל ידע קודם בתחום. הכשרה מקצועית היא כרטיס הכניסה שלכם לעולם העבודה ונשמח לעזור לכם להשיג אותו.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X