תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

הכשרת טכנאי סלולר וטאבלטים

יצא לכם פעם לפגוש מישהו שהתקלקל לו הסלולרי? קרה לכם בעצמכם? אם כן אתם וודאי יודעים על מה אנחנו מדברים. תחושות חוסר אונים ועצבים שמשתלטות על כל נים ונים בגופו ומאיימות על שלומו ושלמותו. ברגעים אלו יש רק אדם אחד שיכול לעזור והוא טכנאי מכשירים סלולריים!

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

מעמדו שווה למעמד רופא מציל חיים ובמידה והוא מצליח הוא יכול לזכות בתהילת עולם (או לפחות בהוקרת תודה ענקית וכסף חביב למדי). יש לכם חוש טכני ואתם מחפשים מקצוע מבוקש? בואו ללמוד קורס טכנאי סלולאר וטאבלטים בסניפי מכללת מלט"ש. מדובר בקורס מקצועי שכולל תרגולים מעשיים ובסופו תוכלו לפתור בהצלחה מגוון תקלות ובעיות. בימים בהם לכל אחד יש לפחות מכשיר סלולרי או טאבלט אחד, טכנאי סלולריים נהנים מעבודה רבה וכסף מצוין.

קורס טכנאי סלולר ותיקון סמארטפונים
תכנית הלימודים בקורס טכנאי סלולר וטאבלטים במכללת מלט"ש תוכננה בקפידה במטרה לספק לתלמידים את כל הידע והכלים הדרושים להצלחה בתחום. זה קורס לימודי ערב שנמשך על פרק זמן של 7 חודשים, או 5 חודשים אם יש לכם ידע קודם בטכנולוגיה ואלקטרוניקה. במהלך ההכשרה הטכנית תלמדו על מגוון סוגי תקלות נפוצות בסמארטפונים ובטאבלטים, פתרונות אפשריים, עקרונות והבדלים של סוגי רשתות, יסודות שידור וקליטה, סוגי ערוצי תקשורת במכשירים סלולריים ועוד. תכני הלימוד מותאמים לאופי התפקיד בשטח ומספקים ידע שימושי רחב ביותר.

מכללה להכשרת טכנאי סמארטפונים וטאבלטים
אם טרם למדתם במלט"ש נספר לכם שמדובר במכללה וותיקה שפועלת בשוק ההכשרות הטכניות כבר למעלה מ-25 שנים. צוות ההוראה במלט"ש מורכב ממרצים בכירים ובעלי ניסיון עשיר בתפקידים טכניים מגוונים וגם בהוראה. המכללה שמה דגש נרחב על תרגול מעשי במהלך הלימודים כדי שתוכלו לצאת לשטח ולהתחיל לעבוד מיד. בקורס סלולר תרכשו ידע עיוני אך גם תבלו שעות רבות במעבדות של מלט"ש, שם תתנסו בפתרון תקלות בסמארטפונים וטאבלטים השונים ותרכשו את כל הידע הדרוש כדי לשמש כאנשי מקצוע מיומנים.

טכנאי סלולר משכורת
כיוון שמכשירי סלולר נמצאים בשימוש יום יומי על-ידי כל-כך הרבה אנשים, העבודה של טכנאי הסמארטפונים היא רבה במיוחד. משכורות טכנאי סלולאריים משתנות בהתאם לאזור בו הם עובדים (בדרך כלל מרכז מרוויחים יותר מערי הפריפריה) וכן באופי התפקיד שלהם. טכנאי סלולר עצמאיים ירוויחו יותר מאלו השכירים אך המשכורות בענף נחשבות למתגמלות במיוחד. זהו מקצוע מבוקש ואם תרכשו הכשרה טכנית מקצועית ומקיפה תוכלו להציע ללקוחות שלכם יותר וכך גם ליהנות מעבודה רבה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X