תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

ללמוד מקצוע עם הסמכה בינלאומית

יש לכם חלום על חו"ל שלא עוזב אתכם? אין שום סיבה שהוא יעזוב אתכם. חיים בחו"ל יכולים להיות חוויה נפלאה ומעשירה ואם זה בוער בכם אנחנו מאמינים שאתם חייבים ללכת על זה.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

כדאי שתרכשו מקצוע לפני שתצאו מהארץ. כך יהיה לכם קל יותר להתחיל במקום רחוק וכך יהיו סיכויים גדולים יותר שתוכלו להגשים את החלום בשלמותו. איך עושים את זה? פשוט מאוד! בוחרים ללמוד במכללת מלט"ש ונהנים מקורסים מגוונים במקצועות מבוקשים ומתעודה בינלאומית שמוכרת במדינות רבות. היתרון הגדול הזה מאפשר לכם למעשה להתחיל לעבוד מיד כשתגיעו לחו"ל מבלי לבזבז זמן על תקופת הכשרה.

לימודי תעודה שמוכרת בחו"ל
השקעתם את מיטב כספכם ומאמציכם בלימודים, סיימתם בהצלחה את הלימודים וקיבלתם את התעודה המיוחלת שהופכת אתכם לאנשי מקצוע מוסמכים. מה שיפה בקורסים עם הסמכה בינלאומית הוא שהתעודה הזו אינה תקפה במדינה ספציפית והיא יכולה לשמש אתכם במדינות רבות ברחבי העולם. חולמים לעבוד כחשמלאים באמריקה? אינסטלטורים באירופה? קבלני שיפוצים במדינה זרה? אין שום בעיה! לימודי תעודה עם הסמכה בינלאומית במלט"ש יאפשרו לכם להגשים את כל החלומות.

קורסים מקצועיים עם תעודה בינלאומית
לא משנה מה תלמדו, כנראה שתוכלו להשתמש בו גם בחו"ל. אחרי הכל גם באמריקה נעזרים באינסטלטורים, חשמלאים, וקבלני שיפוצים. מקצועות מבוקשים הם ברוב המקרים מבוקשים בכל מקום. קורסים מקצועיים באינסטלציה, שיפוצים, חשמל ותחומים נוספים יוכלו לשמש אתכם במדינות רבות מעבר לים ולכם תהיה הזדמנות לפתח קריירה מקצועית במקום שתמיד חלמתם עליו. לא תצטרכו לבזבז זמן על לימודים והכשרות מקצועיות כי את הכל תעברו כאן במלט"ש, בעברית ועל-ידי מרצים בכירים ומנוסים.

לימודי תעודה עם הסמכה בינלאומית
העניין עם החיים הוא שהם יכולים להיות מפתיעים ולא צפויים וגם אם נדמה לנו שהם מתוכננים לגמרי, הם יכולים להפתיע. גם אם נדמה לכם שלעולם לא תעזבו את הארץ, אין לכך שום ערובה ועליכם להתכונן לכל מצב שלא יהיה. לימודי מקצוע עם תעודה בינלאומית זו הדרך הטובה ביותר שלכם להיערך להפתעות האלו (שיכולות גם להיות נעימות במיוחד!). כך תוכלו להשתמש בידע ובכלים שרכשתם בכל מקום בעולם ותוכלו להתחיל לעבוד במקצוע שלכם מיד כשתגיעו.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X