תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

הכשרה מקצועית בלימודי ערב

בסניפים השונים של המכללה מחכים לכם שלל קורסים בלימודי ערב שמועברים ע"י מרצים בכירים ומנוסים וכוללים לימודים מעשיים ותרגול במעבדות. כך תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ובנוסף לרכוש מקצוע שיסייע לכם להתקדם ולהצליח.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

"אני לא יכול להרשות לעצמי להפסיק לעבוד בשביל לימודים", "יש לי ילדים לפרנס", "אני אצבור את הניסיון שלי בעבודה ויהיה בסדר"... אלו רק חלק מהדברים שאנשים אומרים כשהם מחליטים לוותר על לימודים. אז נכון שלימודים שמתקיימים בשעות הבוקר דורשים וויתור על שעות עבודה וכתוצאה מכך גם על שכר, אבל זה ממש לא חייב להיות ככה. מהיום אין יותר תירוצים! מכללת מלט"ש מציעה לימודי מקצוע בערבים, כך שממש לא תצטרכו לוותר על עבודה.

קורסים מקצועיים בשעות הערב
הקורסים המקצועיים של מלט"ש כוללים מגוון עצום של תחומים שימושיים שאפשר להתחיל לעבוד בהם מיד בתום הלימודים. גם אם אתם כבר עובדים במשרה מסוימת תוכלו לשלב איתה לימודי ערב בקורסים מקצועיים, ולהשתלב בשוק העבודה כשבידכם הכשרה מקצועית מקיפה. מלט"ש פועלת בשוק ההכשרות הטכניות כבר למעלה מ-25 שנה במסירות ומקצועיות. הבוגרים שלנו משתלבים בהצלחה במשרות טכניות, בין אם בתור שכירים ובין אם כעצמאים.

מכללה עם לימודי ערב
אנחנו במלט"ש מבינים שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להפסיק לעבוד בשביל ללמוד. אנחנו גם מבינים כי הכשרה טכנית מקצועית היא חשובה להמשך הקריירה שלכם ושאסור לכם לוותר עליה. בדיוק בגלל זה אנחנו מציעים מסלול לימודי ערב לקורסים מקצועיים בסניפים בפריסה ארצית. כדי שתוכלו לעבוד ולהתפרנס כרגיל תוך כדי הלימודים. צרו קשר עוד היום והגיעו לפגישת ייעוץ והכוונה חינם. לימודים הם הדרך היחידה שלכם להתקדם ולהתפתח!

לימודי ערב בירושלים
בעידן של היום ניסיון פרמטר חשוב אבל הכשרה מקצועית חשובה אף יותר. זה אומר שגם אם יש לכם ניסיון משמעותי, תמיד כדאי לרכוש מקצוע שיאפשר לכם להעשיר את ארגז הכלים שלכם ולפתח קריירה מצליחה בתחומכם. מכללת מלט"ש מציעה לימודי תעודה בשעות הערב בסניף ירושלים ובשאר סניפי הרשת. מדובר בלימודי ערב מקצועיים במגוון תחומים שיספקו לכם הכשרה והסמכה למקצוע שתבחרו. משך הלימודים משתנה מקורס לקורס אך עצם העובדה שהלימודים מתקיימים בשעות אחר הצהרים והערב מבטיחה שתוכלו לעבוד במקביל אליהם.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X