תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

איך לבחור מקצוע?

הרגע הזה שבו אתם צריכים לבחור את המקצוע שבו תעסקו הוא רגע לא פשוט. איך ניגשים בכלל להחלטה כל-כך גורלית של בחירת מקצוע לחיים?

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

איך בוחרים את התחום הספציפי שאליו נקום בכל בוקר מחדש? איך נדע אם זה מתאים לנו? כל-כך הרבה שאלות מלוות לרגע הזה ועליכם מוטלת המשימה להכריע את הכף. לפני שנסייע לכם בהחלטה נרגיע ונאמר שההחלטה אינה דרמטית כפי שנדמה לכם. גם אם תבחרו ללמוד מקצוע כלשהו ואחרי כמה שנים תחליטו שאתם רוצים לעשות הסבה מקצועית - זה בסדר! אתם לא הראשונים ובטח לא היחידים. בשורות הבאות ננסה להקל עליכם את ההחלטה ולסייע לכם לבחור מקצוע לחיים (או לפחות לחלק מהם). וכמובן שאם אתם חושבים איפה כדאי ללמוד מקצוע, יש רק תשובה אחת. סניפי מלט"ש שבפריסה ארצית מציעים מגוון עצום של קורסים מקצועיים שמועברים על ידי מרצים בכירים ומשלבים בין לימודים עיוניים לתרגולים מעשיים במעבדות.

בחירת מקצוע מבוקש
אחד השיקולים הכי מקובלים בבחירת מקצוע הוא הביקוש והעבודה שיש בתחום. מקצוע מבוקש, כזה שיש בו הרבה עבודה, הוא מקצוע שימשוך אליו רבים ובהחלט אפשר להבין למה. קורסים במקצועות מבוקשים יאפשרו לכם להשתלב בקלות רבה יותר בשוק העבודה במקצוע שאפשר להרוויח בו הרבה כסף. במלט"ש מחכים לכם מגוון מקצועות לימוד מבוקשים ב-2018 (וגם כאלה שיש להם ביקוש תמידי), כדי שתוכלו ללמוד ומיד אחר כך להתחיל לעבוד.

בחירת מקצוע מעניין
שיקול נוסף שמשמש את מי שמחפש כיוון קריירה הוא העניין. מדובר בשיקול חשוב במיוחד שבלעדיו יהיה לכם קשה מאוד להתמיד במקצוע שבחרתם. העניין הוא חלק בלתי נפרד מהצלחתכם במקצוע ולכן כדאי מאוד להכניס את השיקול הזה למשוואה של בחירת מקצוע לחיים. לכו עם הלב שלכם ובחרו תחום שמעניין אתכם. כך תרגישו מוטיבציה גדולה יותר להצליח בלימודים וגם לאחריהם.

רשימת קורסים מקצועיים
אם אין לכם שום מושג באיזה מקצוע לבחור ואתם מרגישים שהכיוון ממש לא ברור, רשימת קורסים מקצועיים תוכל לשפור אור על המצב ולתת לכם רעיונות. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהמגוון העצום של הקורסים שנלמדים בסניפי מלט"ש ואולי כך תקבלו רעיונות וחשק ללמוד. ההכשרות המקצועיות שלנו מאפשרות לבוגרים שלנו לרכוש ידע וכלים פרקטיים ולעבוד כאנשי מקצוע מיד לאחר הלימוד. מדובר במקצועות טכניים ושימושיים שתמיד היה להם ביקוש בשוק העבודה וככל הנראה גם תמיד יהיה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X