תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס להכשרת טכנאים במרכז

לא משנה כמה הטכנולוגיה תתקדם ותשתכלל, תמיד יהיו תקלות. וגם אם התקלות ילכו ויתמעטו, תמיד נזדקק למישהו שיתפעל וישלוט על כל הטכנולוגיה הזו.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

מה שאנחנו מנסים להגיד הוא שהדרישה לטכנאים מתחומים שונים תמיד תהיה ולא משנה כמה העולם יתקדם ויתפתח. זה אומר שלימודי טכנאות יכולים לספק לכם ידע וכלים לעיסוק במקצוע מבוקש ורווחי. מכללת מלט"ש מכשירה טכנאים במגוון תחומים ומאפשרת לסטודנטים לרכוש מקצוע נדרש ולעבור הכשרה מקיפה ומקצועית שתסייע להם להיות טכנאים מצוינים.

קורס טכנאי מיזוג אוויר במרכז
אם יש מקצוע שהוא מבוקש ונדרש במדינה חמה כמו שלנו הוא של טכנאי מיזוג אוויר. אפשר להגיד שיש להם עבודה במשך כל השנה (הרי גם בחורף אנחנו משתמשים במזגנים) אבל בקיץ הם צפויים להיות מוצפים בעבודה, כל עוד הם יהיו טובים ואמינים. קורס טכנאי מיזוג אוויר בסניף ת"א במכללת מלט"ש מועבר על-ידי מרצים מהשורה הראשונה וכולל גם תכנים עיוניים וגם התנסויות מעשיות. הלומדים בקורס נחשפים לידע, כלים וטכניקות לפתרון שלל בעיות מיזוג אוויר ויוכלו לעסוק בהצלחה במקצוע המבוקש הזה.

הכשרת טכנאי גז בת"א
המדינה קבעה (ובצדק רב) שרק אלו שעברו את ההכשרה המתאימה והוסמכו לכך, יוכלו לשמש כטכנאי גז. לא משנה אם יש לכם ניסיון רב בתחום או המון ידע שצברתם מכל גורם מנוסה ומקצועי, כל עוד לא תעברו את ההסמכה לא תוכלו לעסוק במקצוע.  הדרישה הזו נועדה למנוע מצבים מסוכנים שעלולים להיגרם כתוצאה משימוש לקוי בתשתיות ובמכשור. מכללת מלט"ש בתל אביב (וכן בסניפים נוספים בארץ) מעבירה קורסים המיועדים לכל מי שרוצה להיות טכנאי גז מוסמך תוך הקפדה על תכנים מקיפים ורלוונטים והכנה מקצועית למבחני ההסכמה.

לימודי טכנאי סלולר במרכז
מקצוע נוסף שהפך למבוקש ביותר בשנים האחרונות אלו הם טכנאי הסלולר. איפה שלא תלכו תמצאו מעבדה שמתפארת ביכולות הטכניות שלה לתקן טלפונים ומכשירים טכנולוגיים מסוג זה. המציאות בשטח היא שהתחרות בעולם הסלולר היא גדולה במיוחד ורק טכנאים מקצועיים וטובים יוכלו לבלוט מעל השאר. קורס טכנאי סלולר במכללת מלט"ש מכשיר את הבוגרים לפתרון מגוון רחב של בעיות במכשירים מסוגים שונים. בקורס טכנאי סלולר תלמדו כלים וטכניקות לתיקון וטיפול במכשירים ותוכלו לשמש כטכנאים מוסמכים ומקצועיים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X