תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס מקצועי לרכישת מקצוע

יש שמועות שפורסות כנפיים ומסתובבות בארץ ואף אחד לא יודע מי התחיל אותן ולמה הן הפכו לכאלה משמעותיות. אחת מהן היא המשפט האל-מותי: "חייבים תואר אקדמי כדי להסתדר בחיים"

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

בטח שמעתם את זה מאבא ואמא שלכם, מהשכנים, מהדודים ואפילו מהמוכר במכולת השכונתית שניסה לשכנע אתכם לעשות תואר ראשון "כדי שלא תסיימו כמוני". אז היום זה יום מצוין כדי להפריך את השמועה הזו וכדי לספר לכם שאפשר להצליח בגדול ולפתח קריירה מצליחה גם בלי תואר אקדמי. קוראים לזה קורס מקצועי לרכישת מקצוע ופעמים רבות הוא מהווה תחליף הולם וראוי לתואר הראשון.

במכללת מלט"ש מחכה לכם מגוון עצום של קורסים מקצועיים בהמון תחומים ובהם תוכלו לרכוש ידע וכלים כדי לפתוח בקריירה בתחום שמעניין אתכם. אז אם לימודים אקדמאים מרתיעים אתכם ואתם עדיין רוצים לרכוש השכלה שתאפשר לכם להשתלב בשוק העבודה ולפתח קריירה - מכללת מלט"ש היא הכתובת בשבילכם. בואו ללמוד את רזי המקצוע וליהנות מיתרונות ברורים על פני האחרים.

לימודי תעודה במקצועות טכנולוגיים
המקצועות הטכנולוגיים השונים הם מקצועות נדרשים שניתן למצוא בהם עבודה רבה. בחלק גדול מהמקרים תעודת מקצוע היא הכרחית ולא תוכלו לעסוק בתחום ללא תעודה מתאימה. במכללת מלט"ש, שלה סניפים בבאר שבע, תל אביב, חיפה וירושלים תוכלו לרכוש מקצוע ולקבל תעודה רשמית של בעל מקצוע מוסמך. כך תוכלו להשתלב בקלות רבה יותר בשוק העבודה וליהנות מיתרונות רבים על פני המתחרים שלכם שלא למדו את המקצוע והוסמכו אליו.

קורסים לטכנאים בתל אביב
בסניף התל אביבי של מכללת מלט"ש מחכים לכם מגוון קורסים המיועדים לטכנאים ולאלו שרוצים לעסוק כטכנאים. קורס טכנאי סלולר, טכנאי מצלמות אבטחה, טכנאי מזגנים, גז, טכנאי ציוד רפואי ועוד קורסים רבים בסגנון. הלימודים במכללה מועברים על ידי מרצים מיומנים ובעלי ניסיון והם מקיפים במיוחד. המרצים מביאים איתם מהידע והניסיון שצברו ופועלים כדי להכשיר את הסטודנטים בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

קורס מקצוע ללא בגרות
 היתרון הגדול של קורסי המקצוע השונים הוא שניתן ללמוד אותם גם ללא תעודת בגרות או פסיכומטרי. זה מאפשר גם למי לאלו שאינם בעלי תעודת בגרות לרכוש מקצוע ולהשתלב בו במעגל העבודה. קורסי המקצוע הפכו בשנים האחרונות לפופולרים במיוחד ורבים מבינים שתואר אקדמי אינו תנאי להצלחה בקריירה. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון קורסי המקצוע במכללת מלט"ש ולרכוש מקצוע בעל אפשרויות תעסוקה נרחבות.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X