תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

איך להיות קבלן שיפוצים?

סיבוב קצר ברחובות הערים או ביישובים יראה לנו שאנשים משפצים כל הזמן ובכל מקום. כמעט בכל רגע נתון יחליט מישהו שמתחשק לו לשדרג את חדר השירותים, לשבור איזה קיר בבית, להגדיל את המטבח, להחליף את חדר השינה ודברים בסגנון הזה.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

לקבלני השיפוצים צפויה עבודה רבה לאורך כל השנה וככל שהם יהיו טובים ומקצועיים יותר, כך הם יוכלו להשיג יותר עבודות. קבלן שיפוצים מקצועי הוא כזה שמבין בכל מקצועות הבנייה ובכל אפשרויות השיפוץ. הוא צריך לגלות בקיאות וידע גם בבנייה בגבס, גם באינסטלציה, גם בעבודות חשמל, גם בצבע ובטיח ובקיצור הבנתם את העניין…. קבלן השיפוצים הוא זה שמנצח על השיפוץ כולו והוא זה שיכריע את הצלחתו ושביעות רצון לקוחותיו.

רוצים לעסוק כקבלני שיפוץ? מרגישים שאתם צריכים להעשיר את הידע שלכם כדי לבלוט מעל המתחרים שלכם? קורס קבלני שיפוץ במכללת מלט"ש מועבר על ידי מרצים בכירים, מהנדסים ויועצים בתחום והוא נחשב למקיף במיוחד. הוא כולל גם לימודים עיוניים וגם לימודים מעשיים ויכשיר אתכם לשמש כאנשי מקצוע רציניים וטובים.

קורס קבלני שיפוצים לחסרי ניסיון
נושאי הלימוד בקורס קבלני שיפוצים במכללת מלט"ש מתאים גם לאלו שאין להם ניסיון משמעותי בתחום. בקורס כולל תכנים מגוונים מענף הבנייה ובניהם תמצאו: טיח ושפכטל, התקנת תשתיות חשמל, אינסטלציה, קריאת תכניות אדריכליות וביצוען, איטום, עבודה בבטון, גבס, צבע, תקלות נפוצות ודרכים להתגבר עליהן ונושאים נוספים. הלימודים בקורס ירחיבו את ידיעותיכם הן בפן העיוני והן בזה המעשי ויאפשרו לכם לעסוק בשיפוצים ועבודות בנייה מכל הסוגים.

קורס קבלני שיפוצים עם הכנה למבחני רישום בפנקס הקבלנים
פנקס הקבלנים שייך למעשה למשרד הכלכלה והתעשייה ובו רשומים קבלנים שעמדו בדרישות המשרד. החשיבות של הרישום בפנקס הקבלנים היא גבוהה שכן היא תגרום לאנשים לתפוס אתכם כאמינים ומקצועיים יותר, דבר שעשוי להגדיל את מאגר הלקוחות שלכם. קורס קבלני שיפוצים של מכללת מלט"ש כולל תכנים ונושאים שיופיעו במבחני הרישום כך שתוכלו להגיע מוכנים למבחן ולהגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם בו.

קורס קבלנים בלימודי ערב
אלו שכבר עוסקים במקצועות הבנייה ורוצים להתמקצע בתחום יוכלו להשתלב לקורסי הערב של מכללת מלט"ש. הקורסים מתאימים במיוחד לאנשים עובדים וכוללים 10 חודשים של שני מפגשים בשבוע. תנאי הקבלה לקורס כוללים 11 שנות לימוד והתנאים לסיום כוללים נוכחות בשיעורים ב-80% ועמידה בכל הדרישות.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X