תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים בחסות משרד התמ"ת

עבודה טובה וקריירה מצליחה הן הדרך לשפר את המצב הכלכלי ולדאוג לעתיד טוב יותר עבור עצמכם ועבור בני ביתכם. לימודים ורכישת מקצוע הם תנאי בסיס כדי להשיג עבודה טובה וקריירה מצליחה.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

כמובן שיהיו אנשים שיצליחו גם בלי, אולם בשנים האחרונות נהיה קשה יותר ויותר להתקדם ללא השכלה מקצועית. משרד התמ"ת זהו המשרד שאמון על עידוד הצמיחה של ישראל ועל הגדלת שיעורי המועסקים. כחלק ממשימות המשרד הוא מציע מימון וסבסוד לקורסים מקצועיים רבים שמטרתם להקטין את שיעורי האבטלה ולעודד תעסוקה. "הדיל" הזה הוא משתלם לשני הצדדים: גם הזכאים שמקבלים הזדמנות לרכוש מקצוע שיאפשר להם להשתלב בעבודה וגם המדינה שמצליחה כך לצמצם שיעורי אבטלה ולהגדיל את הצמיחה. במכללת מלט"ש תמצאו קורסים בחסות משרד התעשייה ותוכלו להשתלב ללימודי מקצוע שיפתחו לכם דלתות תעסוקה רבות.

מי זכאי לקורסים במימון משרד התמ"ת
המטרה של מימון קורסים על ידי משרד התמ"ת היא, כאמור, להגדיל את שיעורי התעסוקה ומתוקף כך גם את הצמיחה במדינה. אלו שיהיו זכאים למימון או סבסוד של הקורסים יהיו בדרך כלל דורשי עבודה שמוגדרים על ידי ביטוח לאומי כמובטלים, כאלו העובדים במקצוע שוחק ומעוניינים בהסבה מקצועית, אוכלוסיות מיוחדות, עובדים לפני פיטורים ועוד. אם קיבלתם את הזכאות הזו דעו שהיא שווה כסף רב וכדאי מאוד לנצל אותה.

איזה קורסים אפשר ללמוד בחסות משרד התמ"ת?
הקורסים אותם ממן או מסבסד משרד התמ"ת יהיו ברוב המקרים קורסים מקצועיים ופרקטיים שיאפשר להשתלב בשוק העבודה מיד בתום הלימודים. מגוון הקורסים הוא עצום ומתחיל ממטפלות לילדים בגיל הרך, דרך הכשרות מקצועיות טכנולוגיות ועד לקורסי מטפלים בתחומים שונים. במכללת מלט"ש תוכלו לעבור הכשרות טכנולוגיות במקצועות מבוקשים בשוק העבודה ובניהם תוכלו למצוא: טכנאי מזגנים, טכנאי גז, טכנאי סלולר, נגרות, שיפוצים, בנייה בגבס ותחומים מבוקשים נוספים. הלימודים במלט"ש מועברים על ידי מרצים בכירים ובעלי ניסיון וכוללים גם ידע עיוני אך גם התנסויות מעשיות רבות.

הכשרה מקצועית במימון המדינה
היום אין כל וויכוח על כך שלימודים ורכישת השכלה מקצועית יכולים לקדם את הקריירה שלכם ולסייע לכם להשתלב בקלות רבה יותר בשוק העבודה. אלא שגם עם הרעיון מוסכם על כולם לא כולם יכולים לממש אותו, פעמים רבות בשל בעיות תקציב. בדיוק בשביל כך נועדו ההכשרות המקצועיות במימון המדינה: כדי לאפשר הזדמנות שווה גם לאלו שאינם יכולים להרשות לעצמם לימודים ורכישת מקצוע. האפשרויות לרכישת מקצוע בסבסוד משרד התמ"ת הן רבות ומגוונות כך שכמעט כל אחד יכול למצוא תחום שמושך אותו ומעניין אותו לעסוק בו.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X