תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי בנייה ושיפוצים - הקורסים המובילים

קבלן שיפוצים מקצועי צריך לגלות בקיאות גם בתחום האינסטלציה, גם בתשתיות חשמל, גם בעבודות גבס, קריאת תכניות אדריכליות, גם בטייח ובבטון ובקיצור - בהכל!

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

ככל שלקבלן השיפוצים יהיה ידע נרחב יותר כך הוא יוכל להציע ללקוחותיו מקצועיות גדולה יותר ושקט נפשי במהלך השיפוץ. במכללת מלט"ש מחכים לכם מגוון קורסים במקצועות הבנייה וכן קורס מקיף ומעמיק המיועד לאלו שחולמים להיות קבלני שיפוצים. בענף הבנייה ידע שווה כוח וידע הוא ללא ספק הדרך שלכם לבלוט מעל המתחרים הרבים שיש בשוק. הלימודים מועברים על ידי מרצים בכירים ובעלי ניסיון, יועצי בנייה ומהנדסים בעלי ידע רב. הלימודים כוללים, בנוסף לידע העיוני, גם התנסויות מעשיות רבות שיאפשרו לכם לרכוש ידע פרקטי אותו תוכלו ליישם בשטח.

קורס מומחה גבס
עבודה עם קירות ותקרות גבס הפכה להיות פופולרית ביותר בענף השיפוצים, מה שאומר שלאנשי מקצוע בתחום צפויה עבודה רבה. לפיכך הפך קורס בניה בגבס במכללת מלט"ש לקורס מבוקש ביותר שמושך אליו תלמידים רבים מידי שנה. זהו קורס ייחודי שבמהלכו תיחשפו לשיטות עבודה, חומרים, כלים ותסיימו אותו כשברשותכם ידע מקצועי נרחב. תלמדו שרטוט, תגעו בנושאים של עיצוב פנים ובניית אלמנטים שונים בגבס (מזנונים, קירות מיוחדים, מדפים וכו´), תעסקו בתחום של בניית תקרות, הנמכת תקרות ובכל מה שקשור לבנייה ועיצוב בגבס. מי שעוסק בשיפוצים מוכרח לגלות בקיאות בגבס שכן בשנים האחרונות החומר הזה הוא פופולרי ביותר ונמצא בשימוש נרחב.

קורס איטום וצבע
תחום נוסף שנמצא בשימוש נרחב במהלך כל שיפוץ (קטן כגדול) הוא התחום של איטום וצבע. בסניפי מכללת מלט"ש מחכה לכם קורס מקצועי של איטום וצבע שבו תיחשפו לחידושים וטכניקות, לשיטות עבודה, לחומרים, לאפקטיים שאפשר לעשות ועוד. התחום של צבע ואיטום הוא "כרטיס הביקור" של כל שיפוצניק כי הוא למעשה הגימור שרואים וזה שמותיר את הרושם. מסיבה זו חשוב לעשות את זה בצורה המקצועית ביותר וקורס איטום וצבע הוא בדיוק זה שיספק לכם את הכלים והידע להצליח בכך.

קורס קבלן שיפוצים
אחד מקורסי הדגל במכללת מלט"ש הוא קורס קבלן שיפוצים שכולל שילוב של תכנים מגוונים בענף הבנייה. מטרת הקורס היא להכשיר אתכם לשמש כקבלני שיפוצים בעלי ידע נרחב במספר תחומים במקביל. הקורס כולל תכנים כמו: קריאת תכניות אדריכליות, גבס, אינסטלציה, יציקות בטון וטיח, חשמל, איטום, שרטוטים ונושאים רבים נוספים שנוגעים לכל קבלן שיפוצים. תכני הלימוד משיקים לאלו שנמצאים בבחינה לרישום בפנקסי הקבלנים והקורס יסייע לכם להתכונן אליה. זהו קורס מקיף ומקצועי שנמשך כ-10 חודשים ובסופו תהיו בעלי ידע נרחב שישמש אתכם כיתרון בולט בשוק קבלני השיפוצים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X