תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים לטכנאים בת"א

כיום כדי לשמש כטכנאי טוב ומבוקש בתחומו לא מספיקות ידיים טובות או הבנה טכנית. יש כל-כך הרבה טכנאים, כל-כך הרבה מעבדות ורק אלו המקצועיים ביותר הם אלו שיתבלטו וייהנו משפע של עבודה

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אז איך מתבלטים? איך נהיים מקצועיים ביותר בתחומכם? הפיתרון הוא לרכוש השכלה מקצועית ממרצים מעולים ובמכללה ידועה. רק כך תוכלו באמת לטפל במגוון רחב של תקלות ולתת את השירות הטוב ביותר. הכשרה שכזו בת"א והסביבה רוכשים רק במכללת מלט"ש שהיא המנוסה והמקצועית ביותר בתחום הקורסים הטכנולוגיים השונים.

איפה לומדים טכנאות מזגנים בתל אביב?
לטכנאי מזגנים מצפה עבודה רבה, בעיקר בימי הקיץ החמים כל-כך. בימים אלו טכנאי המזגנים מבוקשים כמעט כמו כוס מים קרים ובהחלט מצפה להם עבודה רבה. כדי ללמוד את התחום המבוקש הזה בת"א והסביבה תוכלו לעבור קורס טכנאי מזגנים במכללת מלט"ש. תכני הלימוד מקיפים ומועברים ע"י טובי המרצים ואנשי השטח שיכשירו אתכם לשמש כטכנאים מהשורה הראשונה.

קורס טכנאי סלולאר בתל אביב
מי שהסתובב לאחרונה בתל אביב וודאי לא יכול היה לפספס את כמות מעבדות הסלולאר הפזורות ברחבי העיר. כמעט כל חנות רביעית היא מעבדה לתיקון מכשירים ניידים ובה פועלים טכנאיים מקצועיים יותר ומקצועיים פחות. קורס טכנאי סלולאר וטאבלטים במכללת מלט"ש בת"א יכשיר אתכם לשמש כטכנאים מקצועיים ואמינים וכך תוכלו באמת לבלוט מעל כולם.

לימודי טכנאי גז בת"א
טכנאי גז הוא מקצוע הטומן בחובו אחריות רבה וגם עבודה רבה. לא ניתן לשמש כטכנאי גז ללא הכשרה מתאימה ולפני שעברתם את מבחני ההסמכה הדרושים על-פי חוק. במכללת מלט"ש בת"א, ובשאר סניפי המכללה, ישנו קורס המותאם לחסרי ניסיון שרוצים לעבור הכשרה והסכמה ולשמש כטכנאי גז מקצועיים. הלימודים במכללה גם יכינו אתכם בצורה הטובה ביותר למבחני ההסמכה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X