תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסי מחסנאות ממוחשבת

כמעט כל מפעל, חנות, או בית עסק מחזיקים כיום מחסן ממוחשב. מחסנים שפעם היו מנוהלים בעט ובמחברת פשוטה, הפכו בשנים האחרונות לממוחשבים ומנוהלים בתוכנות המתקדמות ביותר

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

הדבר הביא לכך שמחסני העסקים מסודרים למשעי ומאוד נוחים לעבודה השוטפת. דבר נוסף שהביא תהליך המיחשוב הוא שרק אנשים מקצועיים וכאלה שלמדו לעבוד על תוכנות ניהול המלאי יכולים לעבוד כמחסנאים. במכללת מלט"ש תוכלו ללמוד קורס ניהול מחסן ממוחשב בו תלמדו כל מה שצריך לדעת בכדי לנהל מחסן בצורה ממוחשבת ומקצועית ביותר.

קורס ניהול מחסן ממוחשב בצפון
למכללת מלט"ש קיים סניף בחיפה ובו יוכלו כל תושבי הצפון לעבור הכשרה על מחסן ממוחשב מבלי להרחיק עד למרכז לשם כך. במהלך הקורס תלמדו שיטות שונות לניהול מלאי, ניהול פיננסי, לוגיסטיקה ועוד המון המון תכנים מעניינים ומגוונים. לימודי מחסנאות ממוחשבת במלט"ש הם בחסות ובפיקוח אירגון הרכש והלוגיסטיקה בישראל.

הכשרה מקצועית למחסנאים
כיום הולכת וגוברת הדרישה למחסנאים מקצועיים שיודעים לנהל מחסן ממוחשב. אם בעבר כל אחד יכול היה לשמש כמחסנאי הרי שהיום ללא הכשרה מתאימה ספק אם תוכלו להתקבל. הכשרת מחסנאים כוללת לימוד על מגוון תוכנות שבעזרתן ניתן לנהל את המחסן בצורה ממוחשבת ויעילה למדי.

לימודי מחסנאות ממוחשבת בדרום
כפי שכבר אמרנו כיום כמעט כל בית עסק, ולא משנה מה גודלו, מחזיק במחסן דיגיטלי וממוחשב. מי שלא עבר הכשרה מתאימה לא יוכל לעבוד עם תוכנות ניהול המלאי השונות ולעבוד במחסן מסוג זה. קורס ניהול מחסן ממוחשב בדרום לומדים אך ורק בסניף ב"ש במכללת מלט"ש. הלימודים במלט"ש מקצועיים ומקיפים ויכשירו אתכם לשמש כמחסנאים מקצועיים ביותר.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X